Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Nikita

Shane West dnes slaví 35. narozeniny!

10. června 2013 v 23:30 | Katka

Omlouvám se, ale aspoň jednou za čas vás prostě svou milovanou Nikitou otravovat musím, snad vám to moc nevadí : D a třeba to někoho z vás i malinko zaujme. Shane West je představitel Michaela a pokud vám přijde, že už jste ho někde viděli mohlo to být např. v úspěšném a mém oblíbeném snímku Dlouhá cesta či v seriálu ER.

Maggie Q dnes slaví 34. narozeniny!

22. května 2013 v 16:36 | Katka

Ikdyž Maggie patří hlavně na můj druhý blog - nikita-mikita, který mimochodem dnes slaví 2. rok od svého založení, nemůžu jinak, než Maggie zmínit i tady : ). Už druhým rokem ji řadím mezi mé nejoblíbenější herečky, a to nejen díky její roli Nikity, ale zároveň protože je mi hodně sympatická, i co týče jejího osobního života - miluje zvířata, spolupracuje s organizacemi, které o ně pečují/zastupují je a sama je majitelkou několika psů z ůtulků. Pokud neznáte Nikitu, tak jste ji mohli vidět např. ve filmech Smrtonosná past 4, Mission Impossible 3 či Kazatel, a pokud vás zaujal její exotický vzhled, tak vám můžu prozradit, že Maggie se narodila na Hawaii, její otec je Američan a matka z Vietnamu.

Maggie photoshoot 3

28. března 2013 v 23:58 | Katka
6 fotek

Lyndsy Fonseca dnes slaví 26. narozeniny!

7. ledna 2013 v 23:59 | Katka
Lyndsy mám ráda díky její roli Alex v Nikitě, je tam vážně užasná : ), ale znát ji můžete i z HIMYM jako dceru Teda z budouctnosti : )

2012 Maggie rozhovor pro magazín Inked

6. ledna 2013 v 21:00 | Katka
Jako její postava, zběhlá agentka Nikita, Maggie Q zůstala tajemstvím. Zatímco Nikita začala sama sebe odhalovat během druhé série seriálu stejného jména od CW, Maggie vypráví svůj příběhem skrz své tetování.

Nikita od zítřka na slovenských obrazovkách!

4. ledna 2013 v 23:30 | Katka
Pokud na můj blog chodíte delší dobu, jistě jste si již všimli, jak moc ráda mám seriál Nikita (podle mě nejlepší seriál mezi těmi, které se stále ještě natáčí a je o něm i můj druhý blog :), od zítřejšího dne, soboty 5. ledna, bude každou sobotu od 21:10 na stanici Dajto. Dal mu už někdo z vás na základě mého doporučení šanci? Nebo přemýšlíte, že to uděláte? Více informací i se slovenskou upoutávkou.

První video promo ke 3. sérii Nikity

21. září 2012 v 23:06 | Katka
Nemůžu si pomoct, je to dokonalý seriál, už aby bylo 19. října : )

Nikita konečně bude na českých obrazovkách!

11. září 2012 v 0:41 | Katka
Od dneška, úterý 11. září, budou na Nově dávat seriál Nikita (2009) (pravidelný návštěvníka této stránky si už určitě všiml, že Nikitě patří na blogu rubrika a mám o ní i svůj druhý blog). Stanice se ho rozhodla vysílat každé úterý v 00:05 (takže vlastně už časná středa ráno). Moc mě mrzí, že tento užasný seriál (podle mě nejlepší seriál, který je stále ve vysílání) dostal takový příšerný čas :(. Pokuď mu někdo z vás dá šanci nebude litovat a určite napište, jak se vám líbí : )

Video Nikita Team Nikita is →UNSTOPPABLE

25. července 2012 v 23:29 | Katka

Video Michael & Nikita | Only time

9. července 2012 v 22:55 | Katka

Shane West dnes slaví 34. narozeniny!

10. června 2012 v 23:29 | Katka
Asi je to zbytečné říkat, ale kdyby náhodou tu byl někdo nový, tak Shane West patří k mým nejoblíbenějším hercům, a hraje v jednom z nejlepších seriálů - Nikita, takže jsem o něm prostě nemohla nenapsat. Všechno nejlepší : )

Docela mě mrzí, že se zatím skoro nikdo z vás nezapojil do soutěže : (, člověk se snaží, no a zájem skoro žádný není, to pak člověk na blogování moc náladů nemá, no nic no, těm co se zapojili nebo ještě zapojí moc děkuju.

Maggie Q dnes slaví 33. narozeniny!

22. května 2012 v 21:34 | Katka
Maggie můžete znát např. ze seriálu Nikita a nebo z filmů Smrtonosná past 4 a Mission Impossible 3. V současnoti patří mezi mé nejoblíbenější herečky a tak jsem ji tu prostě nemohla nezmínit. Je to krásná nadaná herečka a navíc skvělý vzor. Pokuď nesledujete seriál Nikita, tak je to opravdu škoda, zkuste mu dát šanci třeba vás taky chytne : )
Další zajímavostí je, že můj 2. blog nikita-mikita dnes slaví 1. rok od svého založení a pokuď se tam jednou za čas zastavíte budu jen a jen ráda : )

10 Zajímavostí o Maggie Q

18. dubna 2012 v 17:30 | Katka
Hvězda Nikity, Maggie Q, se nesčetněkrát objevila v čínských filmech, ale teprve nedávno se dostala do hledáčku amerických diváků. Zatímco už jste pravděpodobně slyšeli, že trénovala s Jackie Chanem a v 18 se přestěhovala se do Hong Kongu, je toho k této modelce, která se stala herečkou mnohem víc.

Video Shane West For your entertainment

1. dubna 2012 v 14:38 | Katka
Nádhernej chlap, užasný herec a zpěvák : )

Video o Maggie Q So Hard

2. března 2012 v 22:15 | Katka
Tak co, je tu někdo další kdo taky kouká na úžasný seriál Nikita? A nebo jste tuto skvělou herečku viděli aspoň v něčem jiném? : )
 
 

Reklama