Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Novinky/Zajímavosti

Sarah se v dubnu objevila na obálce časopisu Entrepreneur

30. dubna 2018 v 16:04 | Katka

Sarah Michelle Gellar 14. dubna oslavila 41. narozeniny!

22. dubna 2018 v 14:14 | Katka

Sarah si pro podporu Good+ Foundation oblékla Buffy mikinu

27. prosince 2017 v 13:06 | Katka

Organizace Good+ Foundation pomáhá chudým rodinám.

2017 Sarah zavzpomínala na Buffy a vybrala svůj nejoblíbenější díl

18. listopadu 2017 v 1:04 | Katka

Je tu jen několik málo seriálů, které se dají porovnávat s Buffy the Vampire Slayer a Sarah Michelle Gellar to ví. Nejenže k tomuto nadpřirozenému drama vzniklo 144 epizod a 7 celých sérií, ale také vedlo ke vytvoření Gellařiny mocné upíry zabíjející hrdinky, postavy, která vydláždila cestu pro další odvážné ženské postavy v TV. Není tedy divu, že dokonce po 20 letech, je fanouškovská základna intenzivně oddaná. A zatímco tu během 7 sérií byla řada zapamatovatelných momentů, jsou tu dvě konkrétní epizody, které pro tuto herečku opravdu vyčnívají, ačkoliv z rozdílných důvodů.

2017 Sarah vybírá mezi Angelem a Spikem

5. listopadu 2017 v 19:43 | Katka

Observer: A musím se zeptat, když už jsme u těch mužů... Spike nebo Angel?

Víš ty co, už jsem se kvůli odpovídání na tuhle otázku dostala tolikrát do problémů. Už jsem řekla, že si myslím, že nakonec Angel, ale že ve Spikeovi je hodně dobrého. Pravdou je, že Buffy nepotřebovala muže. Nemůžu uvěřit, že my trvalo tolik let, než jsem přišla s touhle odpovědí! Zdroj

Sarah bude v červnu na obálce časopisu Pilates Style

28. dubna 2017 v 12:44 | Katka

Sarah se s Velmi nebezpečnými známostmi vrací do TV!

29. února 2016 v 23:33 | Katka
Sarah Michelle Gellar a Ryan Phillippe jako nevlastní sourozenci na promo fotce k filmu Cruel Intentions

Když stanice NBC v loňském roce oznámila, že objednává pilotní díl pro "pokračování" úspěšného filmu z roku 1999 Cruel Intentions, mnoho fanoušků zajímalo, kdo se vrátí z původního hereckého obsazení. The Hollywood Reporter přinesl informaci, že Sarah Michelle Gellar se do seriálu vrátí, aby zopakovala svou roli Katryn Merteuil. Podle této stránky se seriál bude především soustředit na herce nových dospívajících postav, ale Kathryn bude hrát důležitou roli -

Sarah je novou tváří australské značky brýlí Specsavers

13. října 2014 v 11:53 | Katka

Sarah se dokonce stane porotkyní v soutěži, kterou tato značka pořáda a tento měsíc přiletí do Austrálie. Více informací

Podpořte Sarah v anketě časopisu FHM: 100 Nejkrásnějších žen světa roku 2014

17. března 2014 v 0:04 | Katka

Hlasovat můžete až do 11. dubna TADY

Sarah se zapojila do kampaně Project Sunlight

13. března 2014 v 23:36 | Katka

Dělat co může, aby něco změnila, je pro Sarah Michelle Gellar velmi důležité a tak je její spolupráce s námi (s Unileverem) na akci Film Independent Spirit Awards velkým úspěchem.

"Když mě Unilever kvůli Project Sunlight kontaktoval, přišlo mi to jako splněný sen. Je to vše v co věřím, že je největší prioritou a ten nápad Unileveru pro Project Sunlight soustředit se na udržitelnost, vrhat světlo na herce, ke kterým lidé vzhlíží, aby je inspirovali, takhle dosáhnete změny."

Sarah je na obálce časopisu More!

17. října 2013 v 23:10 | Katka

Sarah se konečně přidala na Twitter!

1. října 2013 v 23:28 | Katka

Sarahčina dcera Charlotte Grace dnes slaví 4. narozeniny!

19. září 2013 v 22:00 | Katka

Sarah vzpomíná na Ringer a vychvaluje Crazy Ones

6. září 2013 v 0:47 | Katka

Naposledy, když Sarah Michelle Gellar zářila na jevišti letní tiskové turné Television Critics Assoc.'s , připravovala se novopečená maminka na zvládnutí dvojité povinnosti v roli dvou soupeřících sester-dvojčat pro její teď již zrušený seriál od CW, Ringer.
Při ohlédnutí zpět se herečka - během pondělního TCA při propagování jejího nové komedie pro CBS The Crazy Ones - směje, "Nemyslím si, že jsem si dobře promyslela celou tuhle "věc ohledně dvojčat".
Sarah tím odkazovala na neočekávaně vyčerpávající rozvrh jejího krátce vysílaného thrilleru - což je něco, co by pro ni v rámci nového seriálu Crazy Ones mělo být úplně jiné.

Sarah o tom, jak moc chtěla získat roli po boku Robina Williamse

13. srpna 2013 v 21:45 | Katka

Sarah Michelle Gellar a Robin Williams se tento podzim vracejí zpět s "The Crazy Ones" od CBS na TV, a bývalá hvězda "Buffy" si patrně tak moc zamilovala roli, že byla připravena převzít záležitost do svých rukou, aby ji získala. Při nedávné návštěvě Fox a Friends, Gellar přiznala, že tak trochu sledovala Robina Williamse, aby pochopil, jak moc o tu roli stojí. "Je to tak, že znám jeho svědka ze svatby, a tak jsem za tím svědkem šla a řekla "možná by jsi mohl chtít Robinovi zmínit, že jsem jeho velkou fanynkou, a že mě to hodně zajímá", a to je podstatě to, díky čemu se něco začalo dít", smála se.
Jedno-kamerový komediální seriál, produkovaný Davidem E. Kelleym, se soutředí na vztah Simona (Williamse) a Sydney (Sarah) Robertsovi , špatně fungující duo otce-dcery, které řídí reklamní agenturu. Gellar se v roce 2011 vrátila do TV v krátce vysílaném "Ringeru" od CW, ale pro Williamse je to první hlavní televizní role od roku 1978, kdy hrál v "Mork and Mindy".
 
 

Reklama