Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Novinky/Zajímavosti

Sarah bude v červnu na obálce časopisu Pilates Style

28. dubna 2017 v 12:44 | Katka

Sarah Michelle Gellar dnes slaví 40. narozeniny!

14. dubna 2017 v 20:52 | Katka

Sarah se s Velmi nebezpečnými známostmi vrací do TV!

29. února 2016 v 23:33 | Katka
Sarah Michelle Gellar a Ryan Phillippe jako nevlastní sourozenci na promo fotce k filmu Cruel Intentions

Když stanice NBC v loňském roce oznámila, že objednává pilotní díl pro "pokračování" úspěšného filmu z roku 1999 Cruel Intentions, mnoho fanoušků zajímalo, kdo se vrátí z původního hereckého obsazení. The Hollywood Reporter přinesl informaci, že Sarah Michelle Gellar se do seriálu vrátí, aby zopakovala svou roli Katryn Merteuil. Podle této stránky se seriál bude především soustředit na herce nových dospívajících postav, ale Kathryn bude hrát důležitou roli -

Sarah je novou tváří australské značky brýlí Specsavers

13. října 2014 v 11:53 | Katka

Sarah se dokonce stane porotkyní v soutěži, kterou tato značka pořáda a tento měsíc přiletí do Austrálie. Více informací

Podpořte Sarah v anketě časopisu FHM: 100 Nejkrásnějších žen světa roku 2014

17. března 2014 v 0:04 | Katka

Hlasovat můžete až do 11. dubna TADY

Sarah se zapojila do kampaně Project Sunlight

13. března 2014 v 23:36 | Katka

Dělat co může, aby něco změnila, je pro Sarah Michelle Gellar velmi důležité a tak je její spolupráce s námi (s Unileverem) na akci Film Independent Spirit Awards velkým úspěchem.

"Když mě Unilever kvůli Project Sunlight kontaktoval, přišlo mi to jako splněný sen. Je to vše v co věřím, že je největší prioritou a ten nápad Unileveru pro Project Sunlight soustředit se na udržitelnost, vrhat světlo na herce, ke kterým lidé vzhlíží, aby je inspirovali, takhle dosáhnete změny."

Sarah je na obálce časopisu More!

17. října 2013 v 23:10 | Katka

Sarah se konečně přidala na Twitter!

1. října 2013 v 23:28 | Katka

Sarahčina dcera Charlotte Grace dnes slaví 4. narozeniny!

19. září 2013 v 22:00 | Katka

Sarah vzpomíná na Ringer a vychvaluje Crazy Ones

6. září 2013 v 0:47 | Katka

Naposledy, když Sarah Michelle Gellar zářila na jevišti letní tiskové turné Television Critics Assoc.'s , připravovala se novopečená maminka na zvládnutí dvojité povinnosti v roli dvou soupeřících sester-dvojčat pro její teď již zrušený seriál od CW, Ringer.
Při ohlédnutí zpět se herečka - během pondělního TCA při propagování jejího nové komedie pro CBS The Crazy Ones - směje, "Nemyslím si, že jsem si dobře promyslela celou tuhle "věc ohledně dvojčat".
Sarah tím odkazovala na neočekávaně vyčerpávající rozvrh jejího krátce vysílaného thrilleru - což je něco, co by pro ni v rámci nového seriálu Crazy Ones mělo být úplně jiné.

Sarah o tom, jak moc chtěla získat roli po boku Robina Williamse

13. srpna 2013 v 21:45 | Katka

Sarah Michelle Gellar a Robin Williams se tento podzim vracejí zpět s "The Crazy Ones" od CBS na TV, a bývalá hvězda "Buffy" si patrně tak moc zamilovala roli, že byla připravena převzít záležitost do svých rukou, aby ji získala. Při nedávné návštěvě Fox a Friends, Gellar přiznala, že tak trochu sledovala Robina Williamse, aby pochopil, jak moc o tu roli stojí. "Je to tak, že znám jeho svědka ze svatby, a tak jsem za tím svědkem šla a řekla "možná by jsi mohl chtít Robinovi zmínit, že jsem jeho velkou fanynkou, a že mě to hodně zajímá", a to je podstatě to, díky čemu se něco začalo dít", smála se.
Jedno-kamerový komediální seriál, produkovaný Davidem E. Kelleym, se soutředí na vztah Simona (Williamse) a Sydney (Sarah) Robertsovi , špatně fungující duo otce-dcery, které řídí reklamní agenturu. Gellar se v roce 2011 vrátila do TV v krátce vysílaném "Ringeru" od CW, ale pro Williamse je to první hlavní televizní role od roku 1978, kdy hrál v "Mork and Mindy".

2013 Sarah se vyjádřila k Buffy filmu

4. srpna 2013 v 0:28 | Katka
Sarah a Joss Whedon na natáčení posledního dílu BtVS

Asi už jste slyšeli, že se Veronica Mars vrací zpět v celovečerním filmu (díky úspěšné kampani na Kickstarteru) a tak se E! zeptal Sarah Michelle Gellar, jestli by to samé šlo udělat s Buffy the Vampire Slayer.

Sarah konečně ukázala svého syna!

27. června 2013 v 20:54 | Katka
Připomínám, že Rocky James Prinze se narodil v září

Sarah a Robin Williams společně v komedii?!

16. února 2013 v 20:25 | Katka
Sarah Michelle Gellar se vrací zpátky na televizní obrazovky -- v komedii.

Bývalá hvězda BtVS bude jednou z vedoucích hvězd komedie Crazy Ones, informoval The Hollywood Reporter.

Jedno-kamerový vstup se točí okolo vztahu otce Simonem Robertsem (Robin Williams) a jeho dcery v prostředí světa reklamy.

Sarah Michelle Gellar bude v komediálním projektu pro Fox!

5. ledna 2013 v 22:55 | Katka
Stránka TVline před chvílí přinesla exluzivní informaci o tom, že se Sarah Michelle Gellar (Buffy) možná během podzimu vrátí na televizní obrazovky jako hvězda nové půl-hodinové komedie.
Tento potencionální (a v současnoti nepojmenovaný) projekt, který je vytvářen pro stanici 20th Century Fox TV (domov Buffy the Vampire Slayer), popisuje vtipné a nepříjemné situace, do kterých se dostávají rodiče, když jsou jejich děti doma. Sarah by zde hrála matku/manželku.
 
 

Reklama