Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

O mně

Tato stránka dnes slaví 12. narozeniny!

4. září 2018 v 22:40 | Katka

Co na to říct? Možná, že to snad ani není možné? Když jsem jako teenageer s touto stránkou začínala tohle mě jistě nenapadlo. Ano je pravda, že vždycky když mě něco začalo bavit, tak mě to jen tak nepustilo, ale 12 let na blogu je vážně hodně, obzvláště vzhledem k tomu, jak většinou dopadají.

Šťastný nový rok

31. prosince 2017 v 23:53 | Katka

Myslím, že všechno důležité, už jsem řekla ve Vánočním článku :)

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2017 v 20:00 | Katka

Ahoj, tak je asi jasné, co Vás čeká : ). Tímto bych všem chtěla popřát především hodně zdraví, dále štěstí, lásku, pravé přátelé, rodinnou pohodu a nějaké zajímavé dárky. Pokud náhodou dostanete něco souvisejícho s Whedonversí, nezapomeňte se tu pochlubit (Já si třeba opět nadělím Buffy kalendář).
Doudám, že Vám letošní nadílka článků udělala radost, protože loni jsem se tomu vyhla a teď jsem si říkala, že bych Vám to mohla vynahradit a zároveň, tak zveřejnit i články, které mám v rozepsaných třeba i několik let : D.
Všem moc děkuji, že na blog stále ještě chodíte a především, že si i někdy najdete čas na napsání komentáře. Navíc jsem moc vděčná těm, kteří se v září zapojili to vyplňování TOHOTO dotazníků, snad jste si všimli, že jsem se k němu při tvorbě článků snažila někdy přihlížet :).
Viděli jste letos nějaký vánoční film s hercem z Whedonverse? Pokud by byl zájem, mohla bych sem ještě během svátků připravit článek, kde bych doporučila další filmy, ale nejsem si jistá, jestli to to někdo ocení, přece jen, je to časově poměrně náročné, tak dejte vědět.

Tato stránka dnes slaví 11. narozeniny!

4. září 2017 v 12:02 | Katka

Že to snad ani není možné? Věřte mi, že nejste sami, komu to tak připadá. Ze 4. září 2006 ovšem pochází nejstarší článek této stránky, a tak zatímco já oslavila své narozeniny před 2 dny, stránka je má dnes, i když samotné založení bylo možná o několik dní dříve, to už dnes opradu neřeknu : D.
Svět Whedonverse pro mě ani po letech neztratil své kouzlo, i když nedávné obvinění Josse od Jossovi manželky (které sem ještě přidám) mě poměrně rozesmutnily, a tak stále pokračuji. Velký problém už delší dobu představuje nedostatek času, ale to se nejspíš nezmění, nicméně dokud to nějak jde, tak hlavně, že jde. Letos jsem tak zatím na blog přidala 81 článků, kdežto v roce 2013 jich za celý rok bylo přes 1000, ale hádám, že k tomuhle číslu, už se vážně nepřiblížím : D.
Především Vám všem moc děkuji za podporu, navštěvování stránky a hlavně psaní komentářů, protože přece jen články tvořím i z toho důvodů, že mě zajímá Váš názor.
Těžko říct, jak to bude dál, protože v mém životě je to všechno stále složitější a návštěvnost je stále menší, ale zatím se mi stále končit nechce, tak co nadělám : D. A oproti loňskému roku je zde aspoň jistý pokrok, protože to jsem se k narozeninovému článku nakonec nedostala.
Pokud mi chcete udělat radost, tak Vás poprosím o vyplnění TOHOTO dotazníku, který jsem včera připravila. A všem, kdo obětují pár minut svého času patří můj velký dík.
Ještě tak pro zajímavost, na facebooku blogu je Vás k dnešnímu dni skvělých 159, což je krásné číslo, ale kdyby se Vám ho podařilo do dnešní půlnoci zakulatit bylo by to ještě hezčí, takže případně jupí.

Šťastný nový rok

31. prosince 2016 v 23:32 | Katka

Ahoj, tak za prvé se omlouvám, že už několik let používám stále ten samý obrázek, ale já sama prostě grafiku tvořit neumím, a i když tohle kdysi vzniklo v rámci pokusu, tak se mi to stále poměrně líbí :). Nicméně tenhle článek vznikl především proto, že bych Vám všem chtěla především do nového rolu popřát hodně zdraví, štěstí lásky a pravých přátel. Ať se vám daří ve škole či v práci a ať jste ve svém životě spokojení. Děkuji za to, že na blog stále chodíte a komentujete, moc si toho vážím.
Škoda, že soutěže se zúčastila pouze Fluttershine, ale o to jsem ji vděčnější a prosím ji, aby mi napsala svůj e-mail, abychom se mohly domluvit na zaslání výhry.
Důležité je, že v září blog oslavil neuvěřitelné 10. narozeniny! a já k tomu nakonec nenapsala žádný článek :(. Věřte mi, že jsem chtěla, ale pak jsem pořád nestíhala a nakonec už mi to přišlo pozdě, tak to zmiňuji alespoň teď. S tím časem je to bohužel stále stejně v háji a momentálně nevím, kdy se to zlepší. Prostě se mi nedaří zvládat a stíhat školu, práci, osobní problémy a další aktivity a jsem z toho smutná. Navíc ani teď moc nemám nikoho na konzultaci překladů. Blog mám stále ráda a je mi líto, že nemám čas na pořádné články či překlady, ale prostě nemám na výběr. Končit se mi ovšem stále nechce, ikdyž návštěvnost je stále menší a menší, ale i tak je vidět, že i české fanoušky Whedonverse stále zajímá a je super, že na facebookové stránce blogu je Vás už skoro 140.
Do budoucna bych na blogu ráda nechala změnit layout, ale potřebovala bych poradit, co byste na něm chtěli vidět, protože nemám čas hledat inspiraci, a když už mě třeba něco napadne, tak se prostě pořád nemohu rozhoupat, který z mých nápadů by byl nejlepší: D.
A ještě taková zajímavost - Letos jsem na blog přidala 119 článků, co je nejmíň hned po roku, kdy tato stránka vznikla.

Přeji Vám příjemně prožité vánoční svátky

24. prosince 2016 v 22:39 | Katka

Sice už tu tato fotografie nesčetněkrát byla, ale přece jen zas tolik Buffy fotek s tématikou Vánoc nemáme, tak mi to snad odpustíte :). Také se omlouvám, že píši až teď, ale hlavně, že přece ne? : D Dříve jsem měla zvyk dávat sem na na tento den hned několik článků, ale bohužel teď už to nestíhám. Doufám, že jste si dnešní den náležitě užili podle vašich představ a dostali jste něco, co Vám udělalo radost :).
Koukali jste na nějakou pohádku nebo snad na nějaký film s hercem s Whedonverse? Já nakonec viděla pohádky tři a to nejsem zrovna člověk, co by je vyhledával. Jen tak náhodou, je tu někdo další, kdo dnes taky nejedl kapra (respektive žádné zvíře) ? Já měla obalenou hlívu a teda ješte lepší než jsem čekala :). Letos jsem poprvé po delší době nedostala žádný dárek týkající se Buffy, ale co se dá dělat, když už se kalendář nedělá a musela jsme být letos docela skromná : D. Jinak Vám všem moc děkuji za podporu a přeji Vám hodně zdraví, štěstí, lásky a pravých přátel :).

Šťastný nový rok

31. prosince 2015 v 23:47 | Katka

Ahoj, tak už je to tu zas : ). Tenhle rok to se mnou bylo ještě horší než dřív, ale vzhledem k tomu, co vše se na mě stále valí ve škole a v práci ... , opravdu nemůžu jinak, ikdyž bych moc ráda, ale prostě nestíhám. Návštěvnost proto během tohoto období o dost klesla a komentáře taky ubývají, ale i tak jsem ráda, že sem vy věrní stále chodíte a zajímá vás, co je nového, jak na FB blogu, tak ale hlavně tu. Především tak děkuji těm, co píší komentáře, protože bez přečtení vašich názorů, je to tu opravdu smutné. Takže velké díky jak majitelům spřátelých blogů, kteří se mnou mají trpělivost, tak i vám "obyčejným" návštěvníkům, kteří stále máte zájem. Nebudu slibovat, že se to s přidáváním článků zlepší, protože to by byla lež, ale rozhodně se každý měsíc alespoň o pár pokusím a budu ráda, když mi napíšete, co Vás zajímá nejvíc.
Všem Vám do nového roku přeji především hodně zdraví, štěstí, lásky a všeho dalšího, co si přejete.

Krásné vánoční svátky Vám všem!

24. prosince 2015 v 23:46 | Katka

Pozdě ale přece a to je snad hlavní. Omlouvám se, že jsem letos během dnešního nepřidala žádné dalšá články jako jsem to dělala každý rok předtím, ale prostě není čas a síla. Tenhle týden byl obzvlášť náročný, protože, v práci jsem kvůli náporů zákazníků byla skoro každý den od rána do večera, a tak už jsem dnes byla jen ráda, že je klid, protože osobně to nakupování na poslední chvíli nechápu a nemám ráda.
Nicméně doufám, že jste si všichni dnešní den pořádně užili a pod stromečkem jste objevili i nějaké dárky, co jste si přáli a nebo i nějaké překvapení, co vám udělalo radost. Především Vám všem ale přeji hodně zdraví, štěstí, lásky a pohodově prožité vánoční svátky. Vím, že to už teď není, jako dřív, ale i tak jsem moc ráda, že sem někteří stále chodí, děkuji za podporu.
Mimochodem nedostali jste něco i něco se týka Whedonverse? Já se přiznávám, že jsem si nadělila jeden Buffy komix a vypadá poměrně dobře, jsou tam i nějaké Bangel momenty : D.
Pustili jste si nějakou vánoční epizodu a nebo snad film s někým z našich oblíbenců? Já třeba vždycky přemýšlím nad Amends, ale nějak to nevyjde.

Blog včera oslavil deváté narozeniny

5. září 2015 v 1:22 | Katka

Omlouvám se, že nebudu příliš originální, ale po tolika letech a v takovouhle noční dobu už ani vážně nevím jak na to, tak víceméně zoopakuji vše jako v minulých letech a snad mi to nebude mít za zlé. Ze 4.9.2006 je na blogu nejstarší článek, takže je to devět let.
A já si říkám, kolik blogů se takového výročí dožije, a ani mě by ze začátku něco takového vůbec nenapadlo, ale prostě to tak je. Vděčím za to, jak úžasným seriálům Josse Whedona, tak věrným fanouškům těchto projektů/mého blogu a i mým kamarádkám, která mi nesčetněkrát pomáhaly s překlady. A také trpělivým adminům spřátelených blogů. Děkuji :).
Uznávám, že už to tu rozhodně není jako to bývalo, článků je poměrně málo a většinou jsou to jen fotky. Ale prostě moc nemám na výběr, a ikdyž mě blog (kupodivu) i po tolika letech většinou baví, tak holt studium na vysoké škole a zároveň práce mi dáva pořádně zábrat a já nemám moc volného času. A abych byla upřímná, tak zatím nevidím žádné zlepšení, pokud máte zájem, budete to se mnou muset vydržet : D.

Šťastný nový rok

31. prosince 2014 v 23:48 | Katka

Páni, tak další rok je zase za námi, co říct? Tyhle články mi nikdy nešly a nejspíš se to nezmění, ale co se dá dělat, bez nich by to snad ani nešlo. Tak tady - Přeji vám jen to nejlepší do roku 2015. Hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pravých přátel a úspěchů, jak v osobním tak školním či pracovním životě.

Šťastné a veselé

24. prosince 2014 v 12:00 | Katka

Ahoj, doufám, že si všichni dnešní den užíváte a že vás potěšilo množství článků, které se tu během dnešního dne objevují ( Ikdyž jich např. loni bylo víc : D). Moc bych chtěla poděkovat za to, že stále navštěvujete můj blog a píšete komentáře, moc si toho vážím a přeji vám všem, návštěvníkům blogu i majitelům spřátelených blogů, krásné vánoční svátky plné rodinné pohody a zajímavých dárků.
Mimochodem dostanete někdo, pod stromeček něco, co nějak souvisí s Whedonversí? :) Já letos konečně dostanu kompletní sérii Dollhouse, tak už jsem moc zvědavá, co za bonusy se na DVD ukrývá.

Plán pro prosinec, leden a únor

7. prosince 2014 v 0:26 | Katka

Nechce se mi, ale musím. Během prosince, ledna a února se tu většinou každý den budete moc těšit pouze na jeden článek. Dálkově studuji druhý ročník vysoké školy, mám brigádu a k tomu dost koníčků, takže to tu prostě tenhle měsíc budu muset omezit, především kvůli učení. Více článků tak můžete očekávat, jen pokud se bude dít něco hodně zajímavého/důležitého a nebo možná klasicky na Štědrý den (i když ani ten tentokrát moc růžově nevidím). Děkuju vám všem moc za pochopení a doufám, že i tak budete blog navštěvovat a psát komentáře : ). Mimochodem co vy a škola, taky toho teď máte hodně? Těšíte se na Vánoce? Už máte nakoupené dárky?

Blog dnes slaví osmé narozeniny

4. září 2014 v 23:16 | Katka

A je to tu : ), předevčírem jsem oslavila narozeniny já a dnes je slaví tento blog. Ptáte se kolikáté? Skoro jsem až překvapená, jak to utíká, ale jde už o osmé. Co na to říct... když jsem začínala a minimálně přidávala články, tak by mě to sotva nenapadlo. Velmi za to vděčím i vám a vašemu zájmu, bez kterého by tento blog tak dlouho rozhodně nevydržel. Takže moc děkuji všem věrným návštěvníkům, spřáteleným blogům, ale především těm, kteří píší komentáře, protože vaše názory si ráda čtu a aspoň tak vím, co vás zajímá. Další díky patří těm, kdo blog podporují i na FB, 56 je krásné číslo, ale budu doufat, že to třeba dokonce roku naroste na 60 : D.

Liebster Blog Award

26. srpna 2014 v 23:28 | Katka
Opět jsem byla nominovaná a tentokrát za to děkuji Tomato : )

Pravidla
001. Poděkuj tomu, kdo tě nominoval
002. Napiš o sobě 11 faktů
003. Odpověz na 11 otázek, které ti byly položeny
004. Nominuj 11 blogerů a vymysli jim 11 otázek

Celebrita týdne: 25.8. -31.8

23. srpna 2014 v 21:44 | Katka
Prozatím poslední celebrita týdne, tak toho koukejte využít : )


Pravidla jsem stejná jako předtím. Ta celebrita Whedonverse, která bude zde v komentářích nejčastěji zmíněna, bude celebritou týdne, to znamená, že se tu o ní během příštího týdne objeví několik článků. Všem, kteří někoho do komentářů navrhnou moc děkuji.
 
 

Reklama