Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

O mně

Celebrita týdne:11.3-15.3

9. března 2013 v 22:09 | Katka
Chybí mi sice přidat poslední díl, ale jinak jsou zajímavosti ke všem dílům dodělány : ). Tato letní prázdninová specialita vás zřejmě bavila, a tak jsem se k ní rozhodla vrátit. Pravidla jsem stejná jako předtím. Ta celebrita Whedonverse, která bude zde v komentářích nejčastěji zmíněna, bude celebritou týdne, to znamená, že se tu o ní každý všední den příštího týdne objeví článek : )

Omlouvám se ze zpoždění se Sarah, slibují, že zbývající dva články do konce tohoto týdne přidám, nějak nebyla moc nálada ani čas : ( Všem, kteří někoho do komentářů navrhnou moc děkuji : )

Celebrita týdne:4.3-8.3

2. března 2013 v 22:04 | Katka
Chybí mi sice přidat poslední díl, ale jinak jsou zajímavosti ke všem dílům dodělány : ). Tato letní prázdninová specialita vás zřejmě bavila, a tak jsem se k ní rozhodla vrátit. Pravidla jsem stejná jako předtím. Ta celebrita Whedonverse, která bude zde v komentářích nejčastěji zmíněna, bude celebritou týdne, to znamená, že se tu o ní každý všední den příštího týdne objeví článek : )

Do roku 2013 vám přeji jen to nejlepší : )

31. prosince 2012 v 23:30 | Katka
Už několikátý rok si říkám jestli takovouhle zprávu nepíšu naposledy a stále se tak neděje : D. Velký vliv na to máte vy, tím že tento blog už po šest let navštěvujete a píšete komentáře, díky, kterým mi dáváte najevo jak vás daný článek zajímá, pokud jich v příštím roce napíšete ještě víc budu ještě radši : D. Takže velké díky vám všem, že sem stále chodíte, snad se vám tento rok vyvedl, a ať ten příští je pokud možno ještě lepší, když už jsme přežili ten konec světa a :D, hodně zdraví, štěstí, lásky, přátel a úspěchu : )

Krásné Vánoce

24. prosince 2012 v 20:00 | Katka
Všem návštěvníkům a majitelům spřátelených stránek tohoto blogu přeju krásné a v klidu prožité Vánoční svátky : ). Ať dnešní dne stojí za to, a ať pod stromečkem najdete to, o co jste poprosili Ježíška : D. Snad se vám líbí můj dárek pro vás - 24 článků a moc vám děkuji, že na tento blog stále chodíte a píšete komentáře, protože bez vaši podpory by tak dlouho nevydržel : )

Zdroj animace: janasgif.tumblr.com

Blog na Facebooku

14. září 2012 v 20:05 | Katka
Pro přenesení na stránku musíte kliknout na obrázek!
Aneb konečně jsem se k tomu dokopala : D. Nevím jestli se to nakonec osvědčí, ale zkusit se to může. Nakonec jsem si kvůli tomu na FB založila i další uživatelský účet, ale pro tentokrát s jiným falešným jménem. Ikyž mám vás všechny jako návštěvníky svého blogu ráda, stále si chci zachovat soukromí, takže doufám, že to neberete nějak osobně : ). (Pokuď by jste chtěli přidat můj pravý účet, tak se můžeme domluvit, přece jen pár z vás na svém pravém profilu už mám : )

Blog dnes slaví šesté narozeniny!

4. září 2012 v 13:05 | Katka
Já slavila narozeniny předevčírem a blog je má dnes. Páni, jak ten čas šíleně letí, vždyť to ani není možné.
Pokuď se podíváte do archivu zjístíte, že právě ze 4. září 2006 pochází nejstarší článek na tomto blogu, a abych byla upřímná, myslím, že nebyl úplně prvním, ale ty ostatní podobně staré/starší jsem z různých důvodu vymazala. Ani už moc nevím jak jsem na nápad se založením blogu přišla, vždyť zpočátku jsem vůbec netušila, co na něj budu přidávat, za celý rok 2006 zbylo v archivu jen 20 článku. Jen pro srovnání, za rok 2011 jsem přidala 683 článků. Docela rozdíl : D.
Všem vám moc děkuji, že tenhle blog stále věrně naštěvujete a píšete komentáře, protože kdyby nebylo vašeho zájmu tak by takhle dlouho určitě nevydržel.
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli by jste chtěli, aby měl blog svou vlastní stránku na Facebooku? Je to teď docela časté a ikdyž o tom už delší dobu uvažuji tak k definitivnímu rozhodnutí jsem nedospěla. A váš názor by s rozhodnutím mohl podstatně pomoct : ) Nebyly by tam stejné články jako tady, takže by to určitě nenahrazovalo blog, ale byly by zde asi hlavně odkazy na různé zajímavé články (většinou v angličtině), které ikdyž chci na blog dát tak mi to to nedovoluje čas a tak upadnou do přecpané složky rozepsaných článků a objeví se tu třeba až za rok : D. A nebo důležité novinky, které by se na blogu určitě objevily, ale někdy s delším časovým intervalem než by si zasloužily.
Mimochodem pokud někdo máte nějaký nápad na nějaký speciální článek klidně dejte vědět do komentářů : )

Moje sbírka 5. část

29. června 2012 v 12:01 | Katka

Moje zvířectvo:kočky

25. května 2012 v 21:47 | Katka
Možná si ještě vzpomínáte, že jsem se v roce 2011 dala fotky svých psů a jelikož miluju zvířátka a doma jich mám poměrně dost, slíbila jsem, že další fotky přibudou, takže pokuď to někoho zajímá, může se podívat jak vypadají další členové mé zvířecí rodiny : )

Sookie, narozen 18.7.2009

Hunger Games vstupuje do českých kin!

19. března 2012 v 17:42 | Katka
Už po několikáté tu zmiňuji Hunger Games a tentokrát proto, abych informovala o české premiéře, která bude ve čtvrtek 23. března. Do kin míří první díl ze tří a od filmu se očekávají velké tržby. Vážně to bude tak úspěšné jako Twilight a Harry Potter? No uvidíme, v USA to úspěch má, ale u nás mi přijde, že to bohužel ještě tolik fanoušků nemá a neprávem. Tahle knižní trilogie mě naprosto uchvátila a stejně tak i další, kterým jsem to doporučila. Jsem docela velká čtenářka, ale začetli se do toho i lidé, kteří jinak nečtou. Tak tomu zkuste dát šanci, idálně knize pak až filmu, vždycky bývá lepší originál : ). A pokuď přece jen váháte tak ještě dodávám, že jak už někdo napsal Katniss je vlastně taková naše novodobá Buffy a já souhlasím. HG pro mě není tak dobré jako BtVS, ale přesto mají to dost podobných rysů, které z obou dělají tak skvělá díla.

Návštěvnost přesáhla 150 000 lidí!

9. února 2012 v 0:40 | Katka
Páni, nemám slov. Chtěla bych vám všem opravdu moc poděkovat, za to, že tenhle blog navštěvujete a píšete tak krásné komentáře, jsem ráda, že se vám tu i po těch letech stále líbí, snad to ještě nějakou dobu vydržím : D

Vaše nápady : )

5. února 2012 v 19:10 | Katka
Sem do komentářů mi můžete napsat jaké články by jste tu rádi viděli, ať už třeba jen jméno osobnosti/páru/seriálu/čehokoliv z Whedonverse, co vás tu nejvíc zajímá či přímo nějaký váš nápad na konkrétní článek. A dále třeba jaké fotky či videa vám tu chybí. Prostě vše co tu chcete vidět. Uvítám jakékoliv vaše návrhy : )

Mimochodem přemýšlela jsem, že bych začala doplňovat photoshooty, a tak mě zajímá s kým mám podle vás začít?

Všechno nejlepší do roku 2012!

31. prosince 2011 v 23:20 | Katka
Všem návštěvníkům mého blogu bych chtěla do nového roku popřát hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pravých přátel a ať se vám tu i nadále líbí a vracíte se sem : ) Moc vám všem děkuju, že můj blog pravidelně navštěvujete a píšete komentáře, všechny si vždycky přečtu a mám z nich velkou radost, takže kdebych jich příští rok bylo víc nezlobila bych se : D. Ještě bych chtěla poděkovat Tery, které mi pomáhá s překladem a hlavně se mi přes týden stará o blog. Kvůli škole ho totiž nestíhám tak jak bych chtěla a vrší se mi stohy naplánovaných překladů, takže kdyby někdo chtěl pomoct budu jen ráda : ).

Ještě jsem chtěla říct, že kdyby někdo chtěl tak mi může napsat na email (buffy.charmed@seznam.cz, pak vám třeba ještě napíšu FB či ICQ) a můžeme pokecat, nejenom o Buffy/Angelovi, ale prostě o všem možném, ráda poznám nový lidi : )
Eliza Dushku v Bring It On

Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 12:00 | Katka
Všem návtěvníkům mého blogu bych chtěla popřát krásné Vánoce. Ať si dnešní den náležitě užijete a pod stromečkem najdete to, co jste si přáli. Moc vám děkuju za to, že můj blog navštěvujete a že píšete komentáře. Doufám, že vám dnešní množství článků udělala radost : ) A pokuď vám tu něco schází nezapomeňte to napsat do komentářů. Obrázek není mé tvorby!

Nová důležitá informace

30. září 2011 v 23:48 | Katka
V pondělí mi začíná škola, takže se to nejspíš odrazí i na blogu. Kdyby to někoho zajímalo, tak nastupuji na Zemědělskou univerzitu (mimochodem nechodí tam náhodou někdo z vás?) Velký problém je, že prozatím nemám notebook, díky jedné hodné duši ho nejspíš budu mít pujčený, ale kdo ví jak to bude s netem. Pokusím se vždycky o víkendu něco přednastavit, ale nevím jak to budu stíhat, ale tak kdo ví, třeba to nebude na konec potřeba a budu se sem moc dostávat i během týdne. Každopádně pravděpodobně tu nebude moc aktuálních informací, ale s tím jsem mám problém už delší dobu (holt to bylo docela náročné, když jsem maturovala). Takže takhle to teď bude během celého školního roku, raději nic neslibuji, prostě uvidíme jak to budu stíhat. Blogu se chci samozřejmě dál věnovat, ale škola je prostě přednější. A ještě bych se chtěla omluvit svým SB, protože na obíhání taky moc času mít nebudu :(

Za avatar děkuji Rodaw! A co vy a škola, jak se vám daří?

Informace

30. srpna 2011 v 17:01 | Katka
Ahoj tak zas mám pro vás několik souhrných informací, takže:

1)Doplnila jsem všem do filmografie nové filmy a seriály:Sarah, Nicholas, Alyson, Anthony, Emma, James, Michelle, David, Charisma, Marc, Amber, Eliza
Pokud se o nějakém projektu chcete dozvědět více, stačí napsat do komentářů

2)Konečně jsem vás sem dala správné odpovědi na test, který tu byl si před měsícem. Do komentářů pak můžete sdělit své dojmy z toho jak jste dopadli : ). Mimochodem chtěli by jste abych přidala další test?

3)Na internet jsem konečně nahrála druhou lehce odlišnou druhou variantu 31. videa

4)Nezapomeňte, že 31. srpna je poslední datum, do kdy se můžete přihlásit do soutěže o plakát. Zatím mi přišli použe dva krásné výtvory od dvou lidí ale i tak díky : )

5)Jak už jsem jednou psala mám i druhý blog, takže pokud si občas uděláte čas na jeho návštěvu a nebo i dokonce napíšete komentář uděláte mi velkou radost, těm co se na něj občas podívají jsem moc vděčná : )

6) Moc vám všem děkuju za vítězství s VDTD a BuffynQa za nádherný diplom : )

7) Blog bude slavit 5 let, takže jestli máte nápad na nějaký speciální článek nebo tak stačí mi to napsat do komentářů
 
 

Reklama