Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Poznávačka

Poznávačka 56

31. srpna 2018 v 23:56 | Katka

Poznáváte ho? Hádám, že většina z vás určitě :).
Nicméně, víte i to, proč patří do Whedonverse a koho si zde zahrál?

Poznávačka 55

22. června 2018 v 0:12 | Katka

Když hrála výraznou postavu ve dvou epizodách jistého seriálu Whedonverse a předtím ještě měla naopak malou nepříliš důležitou roli v jiném seriálu Whedonverse, ještě příliš známá nebyla. Pak ovšem přišla důležitá role po boku jednoho z herců Whenoverse v dalším úspěšném seriálu a dnes se jí natolik daří, že nedávno byl snímek, kde hrála jednu z hlavních rolí i v českých kinech. Poznáváte ji a víte koho a kdy hrála?

Poznávačka 54

21. února 2018 v 17:59 | Katka

Jelikož tento muž patří v současnosti jak mezi úspěšné televizní tak i filmové herce, určitě nad jeho jménem nemusíte přemýšlet dlouho. Nicméně možná už nevíte, že i on si zahrál v jednom z projektů Josse Whedona a nebo ano? Vzpomenete si na projekt, díl i postavu, kterou ztvárnil?

Poznávačka 53

21. července 2015 v 1:56 | Katka

Tato žena je mladší sestrou jisté slavnější herečky a sama moc nemá štěstí na příliš výrazné role. Většinou její filmografie tak tvoří seriálové role a sem tam nějaký film. Krom jiných si ovšem zahrála i v jedné epizodě Buffy a šlo o docela výraznou postavu. Poznáte podle fotky o koho šlo a v jakém dílé?
Připomínám, že předchozí dvě osobnosti dosud nikdo nepoznal.

Poznávačka 52

12. dubna 2015 v 20:30 | Katka

Tento fešák si zahrál pouze v jedné epizodě seriálu od Josse Whedona (a mimochodem jde o stejný jako u předchozí herečky), ale navíc je i přítelem herečky tohoto serálu. Tak, co přijdete tentokrát na to, jakou postavu si zahrál a kde? Případně i jméno herce a jeho přítelkyně : )

Poznávačka 51

29. března 2015 v 21:55 | Katka

Tato především televizní herečka si zahrála zajímavou postavu ve dvou epizodách jednoho ze seriálů od Josse Whedona. Vzpomenete si, kde jste ji viděli a koho ztvárnila? Případně i její jméno? : )

Poznávačka 50

19. prosince 2014 v 22:37 | Katka

Tento herec si zahrál dokonce ve 4 epizodách Buffy a přestože šlo jen o několik scén, jeho postava byla pro děj poměrně dost důležitá, tak doufám, že většina z vás pozná o koho jde. Tak schválně, kdo jako první napíše o jakou jde postavu, epizody a případně i jméno herce? :)

Poznávačka 49

30. listopadu 2014 v 22:10 | Katka

Tuto převážně televizní herečku, která má poměrně dlouhou filmografii, proslavil až nedávno především jeden populární hororový seriál. Ale ještě předtím se stihla objevit i v jedné epizodě Buffy. Vybavíte si v jakém díle? Znáte jméno herečky a postavy?

Poznávačka 48

17. října 2014 v 23:25 | Katka

Tohoto herce si nejpíš budete pamatovat především z úspěšného seriálu Prison Break, ale méně známé už pro vás asi bude, že si zahrál i v jedné epizodě Buffy. A nebo snad ne? Vybavíte si, koho ztvárnil a v jakém díle?

Poznávačka 47

14. září 2014 v 21:38 | Katka

Tato nepříliš známá herečka se sice objevila jen v jedné epizodě Buffy, ale za to hrála poměrně zapamatovatelnou postavu. Napadá vás podle fotky koho a v jakém díle? Případně i jméno herečky?

Poznávačka 46

11. srpna 2014 v 21:06 | Katka

Stejně jako u mužského zástupce z června vám nejspíš i tentokrát nebude totožnost herce neznámá. Nicméně otázkou je, jestli si vzpomenete i na název epizody Buffy, ve které si zahrál a jméno jeho postavy?

Poznávačka 45

5. července 2014 v 13:43 | Katka

Zatím nepříliš známá, ale docela obsazovaná televizní herečka, která nebyla ani v Buffy ani v Angelovi. Poznáte, o koho jde a přijdete na to v jakém seriálu a epizodě Whedonverse si zahrála a jakou poměrně výraznou roli ztvárnila?

Poznávačka 44

5. června 2014 v 20:56 | Katka

Až do nedávna byl tenhle sympaťák poměrně neznámým převážně televizním hercem, nicméně letos se objevil v jednom z nejpopulárnějších seriálů současnosti, a proto je více než pravděpodobné, že dle fotky už víte o koho se jedná : ). I tak pro vás ale nejspíš bude překvapením, že také patří do Whedonverse, a nebo ne? Víte jméno herce, epizody a postavy, kterou v Buffy ztvárnil?

Poznávačka 43

7. dubna 2014 v 22:28 | Katka

Nepříliš známá herečka pro kterou byla poměrně důležitá postava z jedné epizody Angela úplně první filmovou rolí. Poznáte podle fotky koho a v jakém díle si zahrála? A víte jak se tato herečka jmenuje?

Poznávačka 42

5. března 2014 v 12:13 | Katka

Nepříliš známý televizní herec, který měl na větší role štěstí především v soap operách, nicméně kromě toho si zahrál i v krátce vysílaném seriálu s Charismou, několika dílech Charmed a k tomu v jednom díle Buffy. Vzpomenete si koho a v jakém díle BtVS se objevil?
 
 

Reklama