Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Sarah-život,filmografie atd.

Dům, který si loni Sarah s Freddiem nově pořídili

14. března 2014 v 23:26 | Katka
Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek!

Do galerie jsem nahrála i fotky předešlého domu, protože i když některé byly známé, teď se v souvislosti s jeho prodejem objevily nové :)

Rodina Sarah Michelle Gellar

10. července 2013 v 22:38 | Katka
Sarah s maminkou Rosellen

Sarah jako nevěsta

11. února 2012 v 14:33 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Sarah Michelle Gellar byla nádherná nevěsta. To jsem musela napsat hned na úvod :)
Při samotném svatebním obřadu na sobě měla šaty od návrhářky Very Wang. Sarah se zná s Verou osobně, ale šaty dostala od maminky jako dárek. Nedělala si hlavu s výběrem lodiček a obula si bílé žabky. Není divu. Svatba se konala v Mexiku, kde bylo pořádně teplo. Sarah nebyla po celou dobu v šatech, ale v průběhu večerní oslavy se převlékla do pohodlnějších bílých šatů s ramínky. O účes se postaral kadeřník Oscar Blandi - měla vlasy stažené do drdolu, make-up zajistil Pati Dubroff. Na drdolu měla při obřadu připevněný závoj. Moc se mi nelíbí, že měla tak sytou rtěnku, ale i přesto vypadala krásně :)

Sarah a její otec Arthur

30. ledna 2012 v 13:09 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

"Takový člověk v mém životě neexistuje. Nejsi otcem jen proto, že jsi daroval sperma. Nemám otce. Nikdy bych ho za otce neuznala."

Takto mluvila Sarah Michelle Gellar o svém otci, když se jí na něj někdo zeptal. Když ji v roce 2002 chtěl vyzpovídat Howard Stern ve své show právě o rodinných vztazích, tak se zlobila a nikdo toto téma už nevytahoval.

50 zajímavostí o Sarah

9. září 2009 v 20:17 | Katka
1. Sarah má hnědý pásek v taekwon-do.
2. Má jednoho psa, akita inu Tysona.
3. Je velkým fanouškem dětského komiksu Dr. Seuss.
4. Sbírá platinové a diamantové šperky.
5. Má 4 tetování. Čínský symbol pro celistvost na nejnižší partii zad, srdce a dýku a květ třešně na kotníku, a dvě vážky na zádech.
6. V roce 1999 byla zvolena nejkrásnější ženou světa v hlasování pro časopis FHM.
7. Na vysoké škole mezi její spolužáky patřili Tara Reid a Jerry O´Connell.
8. Jejím idolem je Stockard Channing.
9. Oblíbený film je South Park: Bigger, Longer, and Uncut.
10. Byla jí nabídnuta role Julie ve filmu Romeo a Julie po boku Leonarda Dicapria, ale musela ji odmítnout kvůli pracovnímu programu v All My Children.
11. Sbírá vzácná vydání klasické dětské literatury.
12. Uváděla Britney Spears v pořadu Saturday Night Live vysílané stanicí NBC 13. května 2000.
13. Řekla, že nejhloupější věc, co kdy udělala je, že obarvila své vlasy krycí barvou na černo.
14. Přála by si větší močový měchýř, protože neustále musí chodit na záchod.
15. Kdyby měla zůstat na opuštěném ostrově a mohla by si sebou vzít 5 CD, byli by to:Portishead:Dummy, Cree Summers, the American version of Chess, cokoliv od Stevie Wonder a audio knihy Harryho Pottera.
16. Každý týden má sjednána osobního maséra. Domnívá se, že je to ta nejchytřejší věc, co kdy udělala.
17. Na opuštěný ostrov by si sebou jako jídlo vzala sushi a spousty vody.
18. Pokud by byla zvolena prezidentkou Spojených států amerických, první věc, kterou by udělala, by bylo vymalování Bílého domu.
19. První prioritou v jejím domě byla instalace knihovny s její stále rostoucí sbírkou prvních vydání. Sarah získala například kopie Alice in Wonderland a všechny knížky od J.M. Barrieho.
K jejím "posledním narozeninám" dostala od svého manažera první vydání The Nutkracker and Mouse King.
20. V talkshow Letterman se poprvé objevila v pěti letech.
21. Není vegetariánka, je proslulá svými barbecues.
22. Existuje "Buffy opíjecí hra", ve které platí, že když zahlédneš kousek řemínku od Sarahčiny podprsenky, musíš se napít.
23. Myslí si, že plešatí muži jsou sexy.
24. Vlastnila veliké červené auto značky Land Rover, kvůli němuž byla několikrát zastavena, mělo barevná okna, která jsou v LA nezákonná.
25. Má patologický strach ze hřbitovů, hodně si proto oddychla, když se Buffy od druhé série přestala natáčet na skutečném hřbitově. Má fobii z rozbitého skla.
26. Po tři roky byla závodní bruslařkou a zůčastňovala se bruslařských soutěží, jednou dokonce obsadila třetí místo v krajské soutěži v NY.
27. V uchu má pět dírek a jednu pro piercing do břicha.
28. Je závislá na vanilkové ledové směsi od Coffe Bean and Tea Left. Každý den má jednu.
29. Sarahčin bývalý mazlíček maltézský teriér Thor byl přítomen na natáčení Buffy. Seděl na režisérově židli, kromě bojových scén, kdy začal štěkat a odešel.
30. Konec roku 2000 oslavovala společně s přáteli v Sydney v Opera House.
31. Fanoušky má všude, i ve vězení. A sama říká:"Jsem mezi vězni hodně známá. Řeknu ti, vězni milují Buffster."
32. Co nosí v kabelce: klíče, drobné pouzdro na telefon, muškátový květ v úhledné černé krabičce, osobní organizér a čepici.
33. Objevila se v hudebním videoklipu anglické popové kapely Hepbur k písni I Quit, který byl založen na ději 2. epizody 3. série Buffy. Další videoklip, ve kterém účinkovala byl k písni Sour Girl od kapely The Store Temple Pilots.
34. Zahrála si cameo roli ve filmu She´s All that.
35. Její oblíbený druh pleťové vody je vanilka.
36. Ve svém přívěsu má voňavé svíčky.
37. Kdyby nebyla herečka, tak by chtěla psát dětské knihy.
38. Cenu Emmy má uloženou v kanceláři.
39. Její karavan je plný fotek jejích nejlepších kamarádek Ashlee a Brittany.
40. Sarahčina rada pro cestující v letadle:"Každou hodninu co si v letadle, musíš vypít sklenici vody."
41. Každý den cviří 10-15 minut yogu.
42. A co kdyby si mohla splnit 3 přání? 1. Lék na AIDS, co nejdřív jak je to jen možné. 2. Maso pro všechny. 3. Samořejmě přinejmenších 100 dalších přání.
43. Během dne si potřebuje 15-20 min. zdřímnout.
44. Jednou spěchala do práce a divila proč na ní lidé zírajíí víc než obyvkle , ale pouze do té doby než zjistila, že řídila pouze ve spodním prádle a botách.
45. Nosí brýle na čtení.
46. Je alergická na kočky.
47. V roce 2002 byla na Google. com osmou nejvyhledávanější ženou.
48. Reklama pro Burger King z roku 1982 byla první reklamou, která kdy zmínila jméno konkurenta. Následně McDonald zažaloval jí stejně jako BK. Sarah také nemohla chodit do McDonaldu, protože to odporovala tomu, co říká v reklamě."Jím jenom u Burger King."byla jedna z jejích prvních vět v reklamě. Ironií je, že McDonald byl později sponzorem Buffy.
49. Po natáčení Possession se Lee Pace stal jedním z jejích nejbližších přátel.
50. V roce 2008 byla časopisem Maxim zvolena pátou nejpřitažlivější ženou světa a ženou pro rok 2008.

Životopis Sarah Michelle Gellar

23. června 2008 v 22:28 | Katka
11
Sarah se narodila v New Yorku 14. dubna 1977, jako jediné dítě Rosellen Greenfield, která byla učitelkou ve školce a Arthura Gellar, který pracoval s oděvy. Oba její rodiče byly židé, přesto po dobu jejího dospívání měly každé Vánoce stromeček. V roce 1984 se její rodiče rozvedli a ona se odstěhovala s matkou do Upper East Side v New Yorku. Sarah byla od té doby oddělena od svého otce až do jeho smrti na leukémii 9. října 2001. Navštěvovala NewYorskou Columbia Grammar-Preparatory School a Professional Children´s School. Sarah měla samé jedničky a stala se schopnou krasobruslařkou. Její nejlepší kamarádka byla Melissa Joan Hard (seriál Sabrina, mladá čarodejnice). Také se spřátelila s Linsay Sloane (seriál Grosse Pointe, ve kterém si v jedné epizodě Sarah zahrála). Ve čtyřech letech byla Sarah objevena agentem v restauraci v Uptown Manhattan. O dva týdny později, byla obsazena do televizního filmu An Invasion of Privacy, v hlavních rolích Valerie Harper, Carol Kane a Jeff Daniels. Na konkurzu Sarah četla obě své role a také Harper zaujala režiséry dost na to, aby jí dali roli. O chvíli později, dostala roli v kontroverzní reklamě pro Burger King. Díky které byla kritizována McDonaldem protože tvrdila ,,Jestli sem o 20% menší než ty, pak bych měla jíst u McDonalda, jídlo v McDonald´s je totiž o 20% procent menší." Toto tvrzení dostalo Burger King před soud a Sarah v něm posloužila jako svědek pro obranu. Spor se nakonec urovnal, Sarah pokračovala v reklamách a mezitím ji obsadili do dalších hereckých rolí, zahrnující Emili v jedné epizodě seriálu Spencer: For Hire, méně důležitou roli v komedii Funny Farm (Farma snů, Blázinec), roli Karen Rose ve filmu Hight Stakes a zažila také natáčení v Evropě pro seriál Crossbow. V roce 1991, hrála mladou Jacqueline Bouvier (manželka prezidenta J. F. Kennedyho) ve filmu A Wommen Named Jackie.První zlom nastal v roce 1992, když hrála v seriálu Swans Crossing a následně byla obsazena do soap opery All My Children, kde hrála Kendall Hard, dlouho ztracenou dceru charakteru Erica Kane.V roce 1995, v jejích osmnácti letech vyhrála Daytime Emmy Award pro Outstanding Younger Leading Actress v dramatickém seriálu za roli Kendall. Při natáčení se seznámila s Michelle Trachtenberg.
Sarah odešla z All My Children v roce 1995, uprostřed zvěstí o napjatém pracovním vztahu se Susan Lucci a v roce 1997 vztanula v čele TV seriálu Buffy, přemožitelka upírů, kde hrála teenagera zatíženého zodpovědností bojováním s mnoha nepřáteli, zejména upíry a zachraňováním světa. Seriál byl dobře přijat jak kritiky tak obecenstvem, vzájemně se prolínal se spin-offem Angel, ve kterém se Sarah dvakrát objevila. Nakonec vzniklo sedm sérií a 144 epizod a díky Buffy se Sarah stala kultovní ikonou v USA, UK a Austrálii. Sarah během 6. serie Buffy v epizodě Once More, with Feeling zpívala dokonce několik písní. Během posledních roků seriálu se Sarah vyjadřovala nespokojeně v určitých aspektech seriálu, což brzy vedlo ke konci show. Sarah se zmínila že nejeví zájem o účinkování v případném ,,Buffy´´ filmu, ačkoliv nedávno řekla, že by o tom mohla uvažovat, jestli by byl dostatečně dobrý scénář. Sarah se neobjevila ani v poslední sérii seriálu Angela, což způsobilo přepsání epizody You are Welcome pro charakter Cordelia Chase. Sarah prohlásila, že byla ochotna objevit se v této epizodě, ale časový rozvrch a rodinné problémy jí bránily. Sarah odmítla propůjčit svůj hlas jednotlivým Buffy videohrám a jiná herečka také nadabovala Buffy v animované sérii, která ovšem nikdy nebyla vysílána.
Sarah se objevila na obálce časopisů jako jsou například Cosmopolitan, Glamour, FHM, Marie Claire, Rolling Stone. Byla uvedena časopisem Maxim v žebříčku 100 Hot žen v letech 2002, 2003, 2005 a 2008. FHM byla v roce 1999 zvolena nejkrásnější ženou a v letech 1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 a 2008 se umístila mezi 100 nejvíc sexy ženamy na světě. V roce 1998 byla mezi 50 nejkrásnějšími lidmi světa podle časopisu People. Sarah také účinkovala v reklamě Got Milk ?? A objevila se ve videoklipu Sour Girl skupiny Stone Temple a byla tváří Maybeline. Oblečena v černé krajkové podprsence se Sarah ukázala na obálce časopisu Maxim v roce 2007 s nadpisem Woman of the year 2008.
Sarah si vydělala nejen televizní a filmovou kariérou, ale i občasnými reklamami (např. Maybeline). Po rolích v popularních thrillerech I Know What You Did Last Summer (Tajemství loňského léta) a Scream 2 (Vřískot 2), oba v roce 1997, si v roce 1999 zahrála v romantické komedii Simply Irresistible (Neodolatelná) a v Cruel Intentions (Velmi nebezpečné známosti), v dalším moderním zpracování Les Liaisons Dangereuses. Polibek mezi Sarah a Selmou Blair v tomto filmu vyhrál dvě ceny ,,Best Kiss" ocenění na 2000 MTV Movie Awards, film měl slušný úspěch a vydělal nad 38 milionu $ v USA. Kritik Robert Ebern uvedl že Ryan a Sarah vyvinuli přesvědčivé citové výkony a Sarah úspěšně ztvárnila chytrou dívku, která ví, jak přesně dosáhnout toho, co chce.
Sarah dále hrála jednu z hlavních rolí v hodně neúspěšném filmu Harvard Man a objevila se jako Daphne Blake ve Scooby Doo (2002), ve filmovém zpracování kreslené série, zahrála si také v pokračování Scooby Doo: Monsters Unleashed (Scooby Doo 2:Nespoutané příšery, 2004 ). V obou filmech se objevila po boku svého manžela Freddieho Prinze Jr. Další film The Grudge (Nenávist, 2004) také vydělal dost peněz. David Wirtschafter, prezident agentury William Morris Agency, která Sarah reprezentovala se vyjádřil k filmu: ,,Teprve úspěch Nenávisti udělal z naší klientky hvězdu, dříve byla ,,nicka". Tento výrok vedl k ukončení smlouvy s agenturou. Sarah se objevila v pokračování The Grudge 2 (Smrtící nenávist 2), která vtrhla do kin v říjnu 2006, ve filmu ztvárnila stejnou postavu, ale méně důležitou roli než v prvním díle. Další její film The Return (Noční můra), vyšel 27. 2. 2007 v USA na DVD. V této době také propůjčila svůj hlas do dvou animovaných filmů: animované pohádce Happily N´ever After (Nešťastni až na věky) a Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Poté následoval řetězec nových filmů: Southland Tales (Los Angeles 4. července 2008), The Air I Breathe (To, co dýchám), Suburban Girl (dřive nazván jako A Girl's Guide to Hunting and Fishing, Holka z předměstí) a Possession nadpřirozený thriller natočen podle korejské předlohy Jungdog známý americkým divákům jako Addicted. Southland Tales bylo poprvé představeno na Cannes Film festivalu ve Francii v květnu 2006 a později mělo v listopadu 2007 v USA premiéru. The Air I Breathe a Suburban Girl byly poprvé k vidění v roce 2007 na Tribeca Film festivalu (New York). Suburban Girl posléze vyšla na začátku roku 2008 v USA na DVD, zatímco The Air I Breathe bylo do kin uvedeno ve stejný měsíc z pravidla s ubohým hodnocením. The New York Times magazín to nazval ,,Zločineckým filmem s falešnou představou velkoleposti". Každopádně Sarahčin byl mnoha kritiky pochválen. DVD Talk Review uvedl ,,Její charakter zde prožívá nejsilnější emoce a Sarah je perfektně zvládá." Possession bude podle nejnovějších zpráv v amerických kinech uvedeno v lednu 2009. V současnosti natáčí film Veronika Decides to Die, podle knihy od Paula Coelha, ve kterém nahradila Kate Bosworth. Film by měl být divákům představen v roce 2009. Zapojila se také do dlouho připravovaného filmu Quantum Quest: A Cassini Space Odyssey, ve kterém propůjčí svůj hlas společně s herci jako jsou Lacey Chabert, John Travolta and Samuel L. Jackson. Také se objeví ve filmu podle počítačové hry American McGee´s Alice. Měla by se také objevit v připravovaném filmu This Side of the Looking Glass, po boku Brendana Fresera, se kterým si zahrála už v The Air I Breathe.
Sarah opustila roli ve Stardust (Hvězdný Prach) aby mohla trávit více času s manželem. Další role, které opustila: byla jí nabídnuta role Julie ve filmu Romeo a Julie (1996), ale musela ji opustit kvůli natáčení All My Children. Dále opustila roli ve The Faculty (1998) a byla jí též nabídnuta role Brittany Foster v The Crown.
Sarah se setkala se svým buducím manželem Freddiem Prinze Jr. při natáčení filmu I Know What You Did Last Summer, v roce 1997, ale začali spolu chodit až v roce 2000. Zasnoubili se v dubnu 2001 a svatba se konala 1. 9. 2002 v Mexiku a oddával je Adam Shankman, režisér a choreograf, který pracoval se Sarah při natáčení Buffy. Sarahčinou družičkou byla její kamarádka Lindsay Sloane. V roce 2007 si Sarah k pětiletému výročí svatby změnil své jméno na Sarah Michelle Prinze. V roce 2004 při natáčení The Grudge v Japonsku přivezla meč Katana od mistra Shoji Yoshihara jako dárek pro svého manžela. Sarah zjistila, že potřebuje povolení od vlády, aby mohla meč vyvézt a nakonec se jí to povedlo, přestože uvedla že to bylo neuvěřitelně obtížné.
Sarah v interviích přiznala, že věří v boha, ale není v žádné církevní organizaci. Sarah také řekla, že sbírá vzácná vydání klasické dětské literatury.
Sarah se objevila na obálce magazínu Gotham v březnu 2008, kde mluvila o tom jak přechod přes třicítku vyvinul její styl. Sarah řekla: ,,Bude to znít jako klišé, ale když ženy dosáhnou třiceti let najdou samy sebe. Začneš se cítit spokojeně ve své vlastní kůži. Minulou noc u Lettermana jsem byla oblečena v přiléhavém Herve Leger oblečení. Před dvěma nebo třemi lety bych si to nikdy neoblékla." Sarah také přemýšlela nad její volbou stát se herečkou a často se zmiňuje o tom jak je hrdá na Buffy, která se stala světovým hitem. Také se zmínila o kritice k filmu Simply Iresistible ,, Simply Iresistible byla špatná volba, a byla to ponaučující zkušenost. Nebyla jsem připravena dělat tento film. Byla jsem moc mladá, scénář ještě nebyl připraven, ale jestě předtím jsem ve svém srdci věděla že bych z toho měla vycouvat."
Sarah má čtyři tetování. Symbol pro bezúhonost na nižší partii zad, srdce a dýku a třešňový květ na kotníku a dvě křídla vážek na zádech.
(Článek jsem překládala z anglické Wikipedie a za spolupráci děkuji svým kamarádkám, Tery a Káje)

Mladá Sarah

24. prosince 2007 v 17:00 | Katka
56++56

Sarah a pejsci

8. prosince 2007 v 21:57 | Katka
hpop

Filmografie Sarah

3. prosince 2007 v 23:12 | Katka
? This Side of Looking Glass ?

2011 Ringer-role Bridget Cafferty /Siobhan Martin (seriál prozatím 13 dílů)

2010 The Wonderful Maladys-role Alice Malady

2010 American Dad (seriál 7. série 1. díl)

2009 Veronika decides to Die-role Veronika

2009 Possession-role Jessica

2007 TMNT (český název Želvy Ninja) role hlas April O´Neil

2007 Suburban Girl (český název Holka z předměstí)-role Brett Eisenberg

2007 Happily N'Ever After (český název Nešťastně až na věky)-role hlas Elly

2007 The Air I Breathe (český název To, co dýchám)-role Sorrow/Trista

2006 Southland Tales (český název L.A 4 července 2008)-role Krysta Now/Krysta Kapowski

2006 The Return (český název Noční můra)-role Joanna Mills

2006 The Grudge 2 (český název Smrtící nenávist 2)-role Karen Davis

2005 Robot chicken-role hlasy (seriál 6 dílů)

2004 The Simpsons (český název Simpsonovi)-role hlas Giny (seriál 15.série 16.dílů)

2004 Scooby Doo 2: Monsters Unleashed (český název Scooby doo 2:Nespoutané příšery)-role Daphne Blake

2004 The Grudge (český název Nenávist)-role Karen Davis

2003 God,the Devil and Bob-role hlas herečky na soutěži (seriál 1.série 10.díl)

2002 Scooby-Doo (český název Scooby-Doo)-role Daphne Blake

2001 Grosse Pointe-role sama sebe (seriál 1.série 16.díl)

2001 Harvard Man-role Cindy Bandolini

2000 Sex and the City-role Debbie (seriál 3.série 13.díl)

1999 Angel (český název Angel)-role Buffy Anne Summers (seriál 1 série 8. a 19.díl)

1999 Simply Irresistible (český název Neodolatelná)-role Amanda Shelton

1999 She's All That (český název Taková normalní holka)-role dívka v kavárně

1999 Cruel Intentions (český název Velmi nebezpečné známosti)-role Kathryn Merteuil

1998 Hercules-role hlas Andromedy (seriál 1.série 27. a 30.díl)

1998 King of the Hill-role hlas Marie (seriál 3.série 2.díl)

1998 Beverly Hills family Robinson-role Jane Robinson

1998 Small Soldiers (český název Malí válečníci)-role hlas panenek

1997 Buffy the vampire slayer (český název Buffy, přemožitelka upírů)-role Buffy Anne Summers (seriál 144 dílů)

1997 Scream 2 (český název Vřískot 2)-role Casey "Cici" Cooper

1997 I Know What You Did Last Summer (český název Tajemství loňského léta)-role Helen Shivers

1995 All my Children-role Kendall Hart Lang (seriál 18 neznámých dílů)

1992 Swans Crossing-role Sydney Orion Rutledge (seriál 63 dílů)

1991 Woman named Jackie (český název Žena jménem Jackie)-role Jacqueline Bouvier

1989 High Stakes-role Karen Rose

1988 Crossbow-role Sara Guidotti (seriál 2.série 13.díl)

1988 Funny Farm (český název Blázinec/Farma snů)-role Elizabetynina studentka

1988 Spenser:For Hire-role Emily (seriál 3.série 17.díl)

1984 Over the Brooklyn Bridge-role Philova dcera

1983 An Invasion of Privacy-role Jennifer Bianchi

Jestli se o nějakém jejím filmu chcete dozvědět víc, napiště do komentářů

Základní fakta o Sarah

4. listopadu 2007 v 23:34 | Katka
Celé jméno: Sarah Michelle Gellar (Prinze)
Přezdívky: Sassy, Spence
Rodiče: Rosellen, Arthur Gellar (zemřel 11.10.2001), rozvedeni 1984, nevlatní otec Steve
Datum narození: 14.4.1977 New York, USA
Znamení: beran
Vzdělání: LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts, Professional Children's School, New York
Jazyky, které ovládá kromě angličtiny: japonština, francouzština
Stav: vdaná, od 1.9 2001 za Freddieho Prinze Jr.
Bydliště: New York, Los Angeles
Výška: 1,61 m
Barva očí: zelená
Přírodní barva vlasů: tmavě hnědá
Tetování: čtyři, třešňový květ, dýku a srdce na kotníku, dvě vážky a čínský symbol pro poctivost na zádech
Zvířata: pes Tyson (dříve měla zrzavou kočku Cujo, králíka Harley a psa Thora)
Koníčky: nakupování, sbírání dětských knih, čtení, venčení psů, hraní deskových her, potápění, sbíráné platinových a zlatých šperků
Oblíbené barvy: červená, růžová
Oblíbená jídla: sushi, čína, těstoviny, polévky
Oblíbená pití: voda, ledový čaj, káva bez kofeinu
Oblíbená vůně: jasmin, gardenie, ranní káva
Oblíbené parfémy: Amarige od Givenchy, Allure od Chanel
Oblíbený klenot: drahokam
Oblíbené oblečení: motorkářská kožená vesta
Oblíbené zvíře: pes
Oblíbení knihy: Gone With the Wind, The Princess Bride, Dr. Seuss´s There´s A Wocket In My Pocket, The Shadow of the Wind
Oblíbené filmy: The Princess Bride, Heathres, South Park: Bigger, Longer, and Uncut
Oblíbené seriály: Nip/Tuck, Fear Factor, 24, Family Guy, Little Britain, South Park, Seinfeld, Murphy Brown
Oblíbená reality show: Project Runaway
Oblíbení herci: Tom Cruise, John Cusack, Daniel Day Lewis, Eric stoltz, Freddie Prinze Jr.
Oblíbené herečky: Nicole Kidman, Sandra Bullock, Julianne Moore, Stockard Channing
Oblíbená hudba: Mariah Carey, Eminem, Black Eyed Peas, Maroon 5, Tori Amos, Billy Joel, Phil Collins
Oblíbení navrháři: Vera Wang, Chanel, Max Azria, Juicy
Oblíbené sporty: Tae kwon do, krasobruslení, americký fotbal, košíková, baseball, jízda na kolečkových bruslích, vodní lyžování, pěší turistika
Oblíbené sportovní týmy: Team New York Knicks, New York Yankees, New York Giants
Oblíbené slabosti: manikůra, pedikůra
Oblíbení svátky: Díkůvzdání, Halloween
Oblíbená roční doba: léto
Oblíbená místo na trávení dovolené: Hawaii, Bermudy
Oblíbené státy: Austrálie, Japonsko
Neoblíbený svátek: Valentýn
Neoblíbená jídla: sekaná, játra
Neoblíbená část jejího těla: obočí
Nejpobuřující věc, kterou kdy udělala: Cliffdiving
Nejvíc nenávidí: rozhovory
Nejvíc se bojí: hřbotovů

Sarah jako malé dítě

10. července 2007 v 14:12 | Katka
kjlbj

Mladá Sarah na premierach

8. července 2007 v 1:12 | Katka
lú¨¨lú
 
 

Reklama