Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Seriál Btvs

Nejlepší (nejhorší) vysoké školy

21. dubna 2008 v 21:45 | Katka

Nejlepší seriál všech dob - Empire

28. března 2008 v 20:54 | Katka
1.místo The Simpsons
2.místo Buffy the vampire slayer
3.místo The Sopranos
14.místo Firefly
21.místo Angel
30.místo Dexter
Zdroj-Empire

Buffy slaví výročí

10. března 2008 v 18:22 | Katka

Dnes uplynulo přesně 11 let od doby,kdy se Buffy porvé objevila na televizních obrazovkách.(USA)

Co chystají v roce 2008?

1. ledna 2008 v 1:52 | Katka
Sarah

premiéra v červenci (USA)
Děj-Alence zemřeli při požáru rodiče a byla vychována v sirotčinci. Při svém dalším výletě do říše divů zjišťuje, že se celý změnil k nepoznání. Hororový příběh se od klasické Alenky z říše divů v mnohém líší…
premiéra 29.února(USA)
vychází na DVD 15.ledna (USA)
premiéra 25.ledna (USA)
David
Justice League:The New Frontier
premiéra 26.února (USA)
Děj-Adaptace comicové minisérie DC: THE NEW FRONTIER Darwyna Cooka, Justice League: The New Frontier je příběh odehrávající se v roce 1950 o zkušebním pilotovi Halu Jordánovi nebo-li Greenu Lanternovi=(David) a Martinovi Manhunterovi.Příběh se rovněž točí okolo dalších charakterů:Barry Allen,Superman,Wonder Woman,Batman a mnoho dalších.
Our Lady of Victory
premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-Příběh Our Lady of Victory odehrávající se v roce 1972 vypráví pravdivý příběh novomanželky Cathy Rush,drzé 23-leté někdejší uličnice,jejíž mladý život byl plný mnoha neúspěchů.Cathy se stane trenérkou basketbalového týmu na katolické univerzitě,který nemá žádnou tělocvičnu ani uniformy a rozhodne se dovést tým až k prvnímu národnímu ženskému šampionátu.
Eliza
Noah´s Ark:The New Beginning
premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-3D Animovaný film vypráví,jak Noah a jeho rodina postaví archu,ve kterém společně se zvířaty,které jsou vždy od každého druhu pár,přečkají potopu.
Open Graves
premiéra v roce 2008(USA)
Děj-Stará hra Mamba se záhadnou minulosti se dostane do rukou party studentů.Po skvělém dni,kdy si užívali surfování a oslavují,jsou přerušeni bouří a tak,ze zvědavosti začne pár lidi hrát hru,ačkoliv o ní nic neví.Mladí lidé,kteří hráli,začínají při surfování umírat a to i další den za neznámých okolností.Ti,co přežili jsou vyděšení a dochází jim,že úmrtí mají něco společného se hrou a její zlou mocí:,,Ti,kdo se zúčastní hry a prohrají,zemřou,ale vítěz si může cokoliv přát".Jason,mladý Američan,který nalezl hru a nevědomě ji dostal mezi své přátelé,se rozhodne,že musí risknout svůj život aby zachránil své přátelé. Při jeho cestě bude doprovázený Ericou(Eliza),krásnou surfařkou do které je zamilovaný.Jason a Erice hrají Mambu a zkouší vyhrát a osvobodit jejich přátelé z prokleté hry.
Sex and Breakfast
vychází na DVD 22.ledna (USA)

Děj-James a Heather,Ellis a Renee(Eliza) jsou dvě z dvaceti dvojic,jejichž životy jsou propleteny,protože se rozhodnou experimentovat se skupinovým sexem což je cesta k úspěšnému vztahu-sex,láska a komunikace.Po řadě neštěstí poháněných žárlivostí,zmatkem a nejistotou,brzy najdou pravou lásku a trvalé vztahy,a nakonec je zajímá mnohem víc než jen sex and breakfast.(sex a snídaně)

The Aphabet Killer
premiéra v roce 2008(USA)

Děj-Natočeno podle skutečných událostí-Sériový vrah řádí v New Yorku a aby se mohl policii a novinářům vysmívat, rozhodl se vraždit stylově. Podle abecedy. Není se čeho chytit, mrtvol přibývá a média začínají být nervózní. Naštěstí tu je mladá policistka Megan Paige. Ta je jako všechny filmové policistky krásnější a inteligentnější než všichni její kolegové a kolegyně dohromady a právě zachytila stopu téhle lidské bestie. Ale rozlousknutí tohohle oříšku bude možná moc i na ní. The Alphabet Killer se tváří jako standardní thriller okořeněný notnou dávkou brutality. Není se co divit, na režijní sesli sedí Rob Schmidt, který je zodpovědný za Pach krve.(www.moviezone.cz)

The Thacker Case

premiéra v roce 2008

Děj-Natočeno podle skutečných událostí-Příběh se točí okolo záhadné smrti delikventa Kevina Thackera,který několikrát řídil opilý a jehož tělo bylo objeveno v uličce za Marshalltown v Iowě.

James

Dragon Balls
premiéra 15.srpna (USA),v ČR 30.října

Děj
-Mladý chlapec jménem Goku vyhledá svého umírajícího dědečka,který ho požádá ,aby našel mistra Roshi a všech sedm Dragon Balls(Dračí míče)jejichž objednávku překazil Piccolo,který chce pomocí Dragon Balls ovládnou svět.

Chasing the Devil

premiéra 15.března (USA)

Děj-seriál-James bude hrát seriového vraha Teda Bundyho
Smallville
premiéra 3.ledna (USA)

Děj-seriál-James se vrací do seriálu opět jako doktor Milton Fine(Brainiac)

Torchwood
preméra 16.ledna (USA)
Děj-seriál-James jako kapitán John
Emma

Why Am I doing This?

premiéra 25.prosince (USA)

Děj-Talentovaní ale osobně nešťastní-Lester Niles Africko-Americký komediant a Tony Chang Asijsko-Americký herec,jsou nejlepší přátelé v Hollywoodu,jenž nestále uvažují nad otázkou "Proč tohle dělám?",zatímco balamutí své osobní vztahy a rodinu, začíná u nich objevovat tušení z blížícího soudného dne.
Amy

Fire and ICE
premiéra v listopadu

Děj-Princezna Luisa a rytíř Gabriel musí čelit drakovi a zachránit jejich království.

Julie

Rambo
premiéra 25.ledna (USA),v ČR premiéra 21.února

Děj-Stárnoucí válečný veterán z Vietnamu, John Rambo, se usadil a kdesi v Thajsku vede samotářský život. Provozuje loďku, rybaří, odchytává hady a především se snaží vyhýbat problémům. Ale problémy si najdou jeho. Poklidný Rambův život naruší misionářská skupina, vedená Sarah (Julie ) a Michaelem Bennettem , která se i přes jeho varování vydá do končin, kde je nic dobrého nečeká. Do Barmy. A Johnovi nezbývá než přispěchat na pomoc.(www.csfd.cz)

The Punisher:War Zone

premiéra 12.září (USA)

Děj-Pokračování jeho výpravy za potrestáním násilným kriminálníků,bývalý agent FBI Frank Castle přijíždí do New Yorku,kde na sebe vezme roli šéfa podsvětí,aby získal kontrolu nad ním získal kontrolu.

Michelle

Dragonlance:Dragons of Autumn Twilight

premiéra 15.ledna (USA)

Děj-
Po pěti oddělených letech prohledání světa kvůli důkazu existence pravých bohů,najde skupina dobrodruhů jejich důkaz v podobě barbarské ženy nesoucí zázračný krystal jako berlu.Zanedlouho poté se dostanou do války proti drakům v jejich domovině.

Kids in America

premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-Absolvent univerzity sleduje dívku jeho snů na divoké víkendové party.On,jeho dvě sestry a jejich nejlepší přítel se snaží zápasit s jejich rostoucí dospělostí přes tuto noc.
Marc
Animals
premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-Příběh pojednává o dělnickém zaměstnanci pracujícím v umírající továrně,který se zapojí milostného trojúhelníků plného nekontrolovaného násilí.Film Animals je natočen podle knihy Craiga Spectora.
The Jane Austen Book Club
v ČR vychází na DVD 1.dubna

Děj-The Jane Austen Book Club vypráví příběh skupiny žen, které se tak trošku ztrácejí v bludišti vztahů, emocí, lásek a přátelství. A právě společná četba knih Jane Austenové a následné debaty o nich by měly hrdinkám tak trošku ukázat, jak by měl ideální vztah vypadat. Brzy ale každá z nich zjišťuje, že jejich situace nejsou zdaleka tak odlišné od toho, co před dvěma stovkami let psala a prožila sama Jane Austenová...

Seth

Old Dogs

premiéra v roce 2008 (USA),v ČR má premiéru 11.prosince

Děj-V komedii Old Dogs si spolu Robin Williams a A.Travolta zahrají stárnoucí kamarády, kteří jsou jednoho dne postaveni před zdánlivě jednoduchý úkol. Mají hlídat dvě sedmiletá dvojčata.

Amber

7 Things to Do Before I´m 30

premiéra 26.ledna (USA)

Another Harvest Moon

premiéra v roce 2008 (USA)

Děj-Příběh odehrávající v poklidném domově.Frank přežil mrtvici a chce začít žít nový život.

Bonding

premiéra v roce 2008 (Holandsko)

Děj-Armádní důstojník musí chytit sériového vojáka,který hledá a vyvražďuje bývalé vojáky.

Strictly Sexual
premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-Dvě úspěšné ženy unavené z neustále nových vztahů a randění se rozhodnou zadržovat dva muže v domě pouze pro sexuální ůčely.
Kristine
Comanche Moon
premiéra 16.ledna (USA)
Děj-seriál

Co chystají v roce 2008?2

1. ledna 2008 v 1:47 | Katka
Anthony

Macbeth
premiéra v roce 2008 (UK)
Juliet
The Yellow Wallpaper
premiéra v roce 2008 (USA)

Děj-Temný,thriler odehrávající se v historii
Darkness Visible
premiéra v roce 2008 (USA)
Děj-Strašidelný příběh s duchy
Mercedes

XII

premiéra v roce 2008 (USA)

Medium Raw

premiéra v roce 2008 (USA)

Děj-Chytání sadistického sériového vraha přezdívajícího ,,The Wolf "bylo pro začínajího policistu Johnnyho Morgana jen začátek,protože ho ještě musí dovést do jeho nového domova v temné podzemním hale v Parkerově ústavu.

Christian

Primal

premiéra v roce 2008 (USA)

The Hill

premiéra v roce 2008 (USA)

Děj-Romantické drama

Městečko Sunnydale 1

15. dubna 2007 v 22:33 | Katka
Dům rodiny Summers
Sunnydalská střední škola
Bronze
Jeden ze Sunnydalských hřbitovů
Kostel z Angelova snu(2x20)
 
 

Reklama