Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Seriál Btvs

25. Nejlepších superhrdinů

8. srpna 2013 v 20:51 | Katka

3. Buffy the Vampire Slayer

K životu přivedena: Jossem Whedonem

Vtipem reaguje stejně rychle jako kolíkem, zázračnost Whedonovy likvidátorky upírků, hrané Sarah Michelle Gellar, je v tom, že je obojí, super i lidská. Když to vezmeme takhle, kolik hrdinů má dostatečně osobitý charakter se kterým se můžeme dobře sžít, na to, aby udělali noc v knihovně atraktivní? Samozřejmě, teď nezmiňujeme její ochranitelství proti nikdy nekončící přehlídce hrůz z Jámy Pekelné. S Buffy, to jsou pouze přátelské výhody - ne hlavní důvod. -Lanford Beard Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

Video s dosud neviděnými záběry z natáčení 2. série Buffy

2. července 2013 v 23:37 | Katka

Sice je to delší, ale vážně doporučuju, ve videu uvidíte alespoň na určitou dobu snad všechny, které jste mohli vidět v hlavních rolích ve 2. sérii, takže se můžete těšit na Sarah, Davida, Alyson, Jamese, Setha ...

10 Nejlepších TV seriálů všech dob

1. července 2013 v 23:42 | Katka

8. Buffy the Vampire Slayer

The WB, 1997-2001; UPN, 2001-03

Joss Whedonova populární hlubokomyslná kultovní sága se Sarah Michelle Gellar v hlavní roli je nejlepší fantasy o dospívání ...všech dob? Dokonce i Harry Potter by to rád věděl. Zdroj

Video Buffyverse Light 'Em Up (My Songs Know What You Did In The Dark)

1. července 2013 v 22:00 | Katka

20 Nejlepších konců TV seriálů všech dob

24. června 2013 v 15:51 | Katka

9. BUFFY THE VAMPIRE SLAYER, (1997-2003)

Buffy (Sarah Michelle Gellar) skončila po sedmi sériích úspěšného nakopávání zadků se Sunnydale propadnutým do kráteru, Spikem (Jamesem Marstersem) platícím za vykoupení svým vlastním životem a Angelem (Davidem Boreanazem) jen pro příjemnější vzpomínku. Buffy a její hlavní Scoobies přežili, aby se přiště znovu mohli vydat do boje - jen někde jinde. - Abby West Zdroj

10 Věcí, které na Buffy vždycky budeme milovat

20. května 2013 v 22:37 | Katka

Na výběr stránky Huffingtonpost se můžete podívat TADY

Dnes uplynulo 10 let od vysílání posledního dílu Buffy!

20. května 2013 v 16:22 | Katka

7x22 Chosen

The Flick: 10 Věcí, co mě naučila Buffy

28. dubna 2013 v 23:36 | Katka

1. Nebojte se zamilovat do špatnýho kluka. Angel, který se po sexu změnil ve zlého? Nebo Spike, upír, jehož specialita měla výraznou Přemožitelkou příchuť? No, BUFFY SE NEZAVDĚČÍŠ. Milovala je oba. A oběma nakopala zadek docela tvrdě.

2. Kožené kalhouty jsou dobrým nápadem, jedině pokud jste přemožitelka upírů jménem Faith Lehane (Eliza Dushku). Tvrdá lekce, ale rozhodně je dobré ji znát, než budete brát svou mizernou výplatu z té příšerné práce v maloobchodech Kookai (francouzská značka oblečení) a nakupovat oblečení, které se k sobě nehodí.

2013 Co Josse nejvíc mrzí na Buffy?

19. dubna 2013 v 23:36 | Katka

Možná, že teď s Avengers zlomil rekord v počtu návštěvnosti kin jako zlatý muž Marvelu, ale nebylo to tak dávno, co byl Joss Whedon nejlépe znám pro zvláštní "nepostatnou" TV show, která ho postrčila do světla. Takže čeho nejvíc na Buffy the Vampire Slayer lituje ?
Překvapivě to není to, že tento projekt musel úplně zemřít. Ne, nejde o originální sérii, která běžela dlouho a odešla s velkou slávou po semi sériích. Whedon mluví o osudu nepřané animované sérii, která měla sledovat Scooby gang během jejich prvních dobrodružství z doby, kdy navštěvovali střední školu.

EW: Bangel vs Spuffy

26. března 2013 v 22:55 | Katka
Váš oblíbený pár můžete podpořit TADY

Předevčírem uplynulo přesně 16 let od premiéry 1. dílu Buffy!

12. března 2013 v 21:51 | Katka

O kterém projektu popkultury akademici píší nejčastěji?

13. února 2013 v 16:15 | Katka
O BtVS ze všeho nejvíc. Víc než dvojnásobek dokumentů, esejí a knih bylo věnováno tomuto upířímu drama než čemukoliv jinému - je toho tolik, že jsme přestali počítat, když jsme se dostali k číslu 200. Buffy má dokonce vlastní žurnál: Slayage. publikaci Whedon Studies Association (Spolek studií Whedona - pojmenovanou po tvůrci seriálu, Jossovi Whedonovi), která obsahuje tituly jako "Real Vampires Don't Wear Shorts: The Aesthetics of Fashion in Buffy the Vampire Slayer" (Skuteční upíří nenosí kraťasy: Estetika módy v BtVS) "Killing us Softly? A Feminist Search for the 'Real' Buffy." (Zabíjí nás jemně? Feministické pátrání po "Skutečné Buffy")

50 Nejlepších TV milostných příběhů poslední dekády

8. února 2013 v 17:36 | Katka

#3 Buffy and Angel, Buffy the Vampire Slayer

Je tu prostá, očividná krása na milostném příběhu mezi upírem s duší a Přemožitelkou. Tento příběh sloužil jako perfektní metafora pro první lásku, završená mužem, který se změní v monstrum poté, co se spolu poprvé vyspí (doslova, v případě Angeluse). Ať už ho Buffy musela zabít a nebo ho donutila, aby se z ní napil, jejich milostný příběh byl věčný. Promiňte fanoušci Spika, ale stále se domnívám, že Buffy se jednoho dne stane "sušenkami" a bude s Angelem.

10 Nejděsivějších padouchů Buffy the Vampire Slayer

7. února 2013 v 22:52 | Katka
Na Top 10 padouchů se můžete podívat TADY, souhlasíte? Které, by jste sem přidali, a které naopak odebrali?

10 Nejlepších epizod Buffy The Vampire Slayer

6. února 2013 v 15:44 | Katka
Na Top 10 dílů se můžete podívat TADY, souhlasíte? Které, by jste sem přidali, a které naopak odebrali?
 
 

Reklama