Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Téma týdne

Téma týdne: Whedonverse a Vánoce

23. prosince 2013 v 14:53 | Katka

Stejně jako loni a nejspíš i předtím se vás ptám, jestli jste letos Ježíškovi napsali o nějakou věc týkající se Whedonverse? :) A nebo pokud ne, protože víte, že by to stejně nemělo cenu, tak o co byste požádali kdybyste si mohli vybrat úplně cokoliv týkající se tohoto tématu?
Já letos dostanu Buffy kalendář na rok 2014 (aspoň pokud vím : D), který jsem si sama koupila v Německu a kompletní originál kolekci DVD Tru Calling. Ale kdybych si mohla vybrat úpně cokoliv, nehledě na ceny, tak by to bylo docela těžké rozhodování, ale nejspíš by to byla Buffy stolní hra, na kterou už několik let koukám na eBay. A nebo že by Buffyna sekera či kompletního Angela/Dollhouse? Sakra kdo ví XD Jo a sice je na to teď už pozdě, ale znovu připomínám tento starý článek, třeba se vám to do budoucna bude hodit. A zítra počítejte s vánočním zvykem, který už dodržuju několik let - bude přednastaveno velké množství článků : )

Téma týdne: Dexter

30. října 2013 v 21:33 | Katka

Pro začátek připomínám těm, kteří se diví, co má toto téma společné s Whedonversí, že v tomto seriálu hrála po 4 série Julie Benz (Darla). Každopádně bohužel netuším, kolik z vás tu seriál sleduje či respektive sledovalo, ale snad to brzy zjistím : ) Těch, co seriál nesledují bych se chtěla zeptat proč, jestli je nezaujal děj či z jakého důvodu?

Téma týdne: Merlin

21. července 2013 v 1:36 | Katka

Hádám, že většina z vás se s tímhle jménem už někdy setkala, ale otázkou je, jestli tušíte, proč i Merlin patří do Whedonverse a kdo v tomhle seriálu několik sérií hrál. ( - Jestli nevíte, tak se stačí pořádně podívat na horní plakát : ).
Pokud seriál znáte, ale ještě jste ho neviděli, tak by mě zajímalo, jestli to třeba někdy plánujete, a nebo pokud ne, tak proč? (Jinak pozor ve zbytku článku budou spoilery ke konci seriálu.)

Téma týdne: Michelle Trachtenberg

12. dubna 2013 v 22:26 | Katka

Páni, já a Téma týdne se opravdu nějak moc nemusíme, pomalu to už ani není Téma měsíce : D, no uvidíme jestli se časem polepším. Každopádně dnes jsem za Téma týdne zvolila představitelku Dawn Summers a chtěla bych se vás zeptat na pár věcí. Máte Michelle Trachtenberg popřípadě i postavu Dawn rádi? Viděli jste ji i v jiných rolích? Kde se vám líbila nejvíc? Máte o ní doma nějaké články, plakáty a nebo DVD?

Téma týdne: Soutěže

24. února 2013 v 13:43 | Katka
Sama si kladu otázku, jestli má cenu pořádat další soutěž, pravdou totiž je, že to záleží na vás. Při poslední Vánoční soutěži se celkem zúčastnili jen 2 lidi, kterým tímto, ale moc děkuji : ). A proto se vás ptám, kdo z vás by se účastnil případné další soutěže? A jaké zaměření by soutěž musela mít? (Tvorba povídek/videí/grafiky, vědomostní, něco úplně jiného). Děkuji za vaše názory. Výhrou by byl opět plakát Buffy nebo možná něco jiného (výstřižky k BtVS, film s herce z BtVS apod.) to záleží na domluvě : )

Téma týdne: Vánoce a Buffy

22. prosince 2012 v 23:24 | Katka
Už před 2 roky jsem psala, jaké věci lze v této republice k Buffy sehnat a bohužel se toho moc nezměnilo : (. Co se týče mě, tak jako už několikátý rok si ode "Ježíška" přeji Buffy kalendář a další vydání 8. komiksové série (už mi chybí jen tři čísla : D). A co vy přejete si něco týkající se Buffy a nebo rovnou celé Whedonverse? Ikdyž jste to třeba "Ježíškovi" nenapsali, tak jakou věc, by jste si přáli nejvíc, kdyby by byla ta možnost?

Téma týdne: The Cabin in The Woods

24. listopadu 2012 v 14:55 | Katka

Tak, kdo všechno už to viděl? Je tu někdo, kdo to má teprve v plánu, a nebo tento film nechce vidět vůbec? Je tu někdo další, kdo to také viděl na velkém plátně v kině? Pořídil si z vás také někdo originální DVD?
Musím říct, že obálka DVD mě příjemně překvapila popiskem, že to je od tvůrce Buffy : ), celkově se mi poměrně líbí, kromě překladu v názvu, nechápu, proč nenechali Chata v lesích, ale museli tam cpát v horách, a pak na můj vkus až moc velké prozrazení hlavní zápletky.
Musím se přiznat, že já osobně, jako velká milovnice hororů, tenhle film považuju za jeden z nejlepších a hlavně nejoriginálněšjších filmů letoška a takovu nutnost pro milovníka hororů : D

Téma týdne: Epizody

29. září 2012 v 0:36 | Katka
Tentokrát bych se vás chtěla zeptat, co říkáte na články o jednotlivých epizodách? Považujete je za zbytečné, nebo jste z nich naopak nadšení? Čtete si přeložené zajímavosti? A koukáte na upoutávky? Je něco, co by jste chtěli ke článkům přidat? Děkuji za vaše komentáře : )

Ještě bych vám chtěla moc poděkovat za psaní vašich názorů na jednotlivé díly : ), hlavně Liborovi, který píše snad na každý díl : ), ale i Kristýně, Michelle, Patty, Maye a dalším z vás.

Mimochodem mám nové skvělé affs, tak se tam určitě zajděte podívat : )

Téma týdne:Joss Whedon

9. srpna 2012 v 19:00 | Katka
Aneb náš milovaný seriálový a filmový bůh : ) Tak co, viděli jste už všechny jeho projekty? Který je pro vás ten nejgeniálnější, a který naopak nejhorší a proč? Na který z jeho plánovaných projektů se nejvíc těšíte? Pište do komentářů, moc se těším na vaše názory.
Mimochodem pokuď jste to ještě neslyšeli, tak Joss byl oficiálně potvrzen jako režisér a scénárista pro Avengers 2 a navíc má vyvinout serial na motivy Marvelu pro ABC, více info později : )

Téma týdne:Hlášky

16. července 2012 v 14:53 | Katka
Buffy a i další Jossovy seriály jsou známé tolika citáty, že není lehké vybrat jeden, ten nejlepší, ne-li nemožné, aspoň tedy pro mě. Takže jaké patří mezi vaše nejoblíbenější? Co se týče mě, tak teď si vzpomenu na tyto své velké oblíbence z BtVS:Buffyn proslov o sušenkové teorii z 7x22, B:The hardest thing in this world is to live in z 5x22, A:You still my girl? B:Always z 3x17 atd...je toho tolik, že bych tu seděla ještě hodně dlouho : D

Téma týdne:B-A-CH

23. června 2012 v 12:17 | Katka
Tentokrát bych se vás chtěla zeptat na pár věcí k blogu. Jak dlouho už ho naštěvujete? Jak často sem zavítáte? Jaké články vás tu zajímají nejvíc a jaké nejmíň? Přijde vám, že něčeho je na blogu moc a nebo vás zde naopak něco chybí? Jak dlouho myslíte, že tato stránka ještě vydrží? Jsi holka nebo kluk? Kolik je ti let? Přivítám jakékoliv vaše myšlenky a nápady k tomuto blogu : )

Téma týdne:Nejhorší postavy Whedonverse

20. května 2012 v 15:41 | Katka
Je nějaká postava, kterou jste nesnášeli po celý její výskyt v seriálu a nemohli jste se dočkat momentu, kdy konečně zmizí z vašich obrazovek?
Co se týče mě, tak v současnosti mi asi nejvíc vadí potenciální přemožitelky (mimo Kennedy a Satsu) a Melanie z Dollhouse. Když jsem s Buffy začínala bylo pro mě hrozně těžké překusnout, že Buffy bude s někým jiným než s Angelem a Spika a Riley pro mě byli něco nepochopitelnéhoho. Ale naštěstí, to už je minulost, oba dva mám ráda a toho blonďatějšího přímo zbožňuju (ikdyž pár Bangel u mě stále vede : ). Co se týče Kennedy, tak v seriálu mi přijde pořád stejně otravná, ale v komiksu jsem si ji postupem času oblíbila. Jak jste na tom vy?

Téma týdne:Anita Blake

30. dubna 2012 v 22:26 | Katka
Už jste někdy slyšeli o Anitě Blakeové a nebo ještě lépe, už jste o ní četli nějakou knihu? Pokuď je vaše odpověď ne, tak je to vážně velká škoda. Protože myslím, že většina z vás co má ráda Buffy a jiné upírské seriály by tohle mohla taky zbožňovat.
O drobné černovlasé popravčí upírů a oživovatelce nemrtvých, co mimochodem miluje tučňáky : D už v USA vyšlo okolo 20 knih, akorát u nás jsou o dost pomalejší, přeloženo je zatím nějak 10 knih a to čekání je hrozné, aspoň teda pro mě. Zajímavé je, že Anitu tu teď vydali podruhé znovu od začátku, ale s úplně jinými obálkami, které mi upřímně nepřijdou o moc lepší než ty první, prostě nejlepší je originál.
Příběh se odehrává v podstatě v dnešním světě s jedním docela podstaným rozdílem, o upírech každý ví a jsou považování skoro za normální občany, které někteří milují a jiní nenávidí. A co Anita? Ta snaží řídit jednoduchým heslem:,, Já s upíry nechodím, já je zabíjím!" Jenže to by tu nesměl být jeden konkrétní upír jménem Jean Claude. A jako by neměla dost problémům s ním jsou tu další "příšery", z nichž některé mají stejný cíl jako JC, ale jiné by ji nejradši rozsápali. Chudák holka, prostě magnet na démony a problémy : D. Tak co, zkusíte si to přečíst? Nebo už to znáte? Jaký je váš názor? Pokuď máte nějaký dotaz napiště : )

Obrázky pocházají z komiksové verze, ale vychází to i jako normální kniha.

Téma týdne:Buffy a Supernatural

24. března 2012 v 0:39 | Katka
Myslím, že tyhle dva seriály mají hodně společných fanoušků a není se moc proč divit. Přece jen jsou si zápletky obou seriálu docela podobné. Tvůrce Supernatural je sám fanouškem Buffy a to má nejspíš vliv na to, že si v Supernatural zahrál poměrně velký počet hvězd z Whedonverse, dokážete si na všechny vzpomenout? Kdo se vám tam nejvíc líbil? Já jsem zatím asi nejvíc nadšená z Charismy a Jamese :)
Další užasnou věcí je, že spousta fanoušků je hodně vynalézavých a tak na netu můžete najít spousty Buffy/Supernatural videí či obrázků. Já osobně mám nejradši kombinaci Buffy/Dean, kdyby se ti dva setkali, tak by to bylo jako splněný sen, myslím, že ty dva se k sobě opravdu moc hodí : ). A k Samovi bych přiřadila Faith. A co vy? Co říkáte na fanouškovskou tvorbu, která dává tyto seriály dohromady? Který postavy těchto dvou seriálu jste dali dohromady kdyby to šlo?

Téma týdne:Angel/Willow

27. února 2012 v 17:20 | Katka
Pro někoho možná hodně zvláštní kombinace, ale jak jste si už určitě taky všimli ve světě povídek a videí je možné vše. Dejte stranou Willowinu orientaci a zamyslete se o těchto dvou. Dokážete si představit, že by spolu něco měli? Ať už třeba jen úlet na jednu noc či dlouhodobý vztah? Napiště mi váš názor do komentářů : )
 
 

Reklama