Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Věci k Buffy

Nová pouzdra na mobil pro fanoušky Buffy

30. září 2018 v 23:12 | Katka
5 fotek

Vyjde nová encyklopedie k Firefly

26. srpna 2018 v 10:59 | Katka

Tato Firefly Encyklopedie je bohatým průvodcem k tolik milovanému dílu Josse Whedona. Kniha zahrnuje detailní časovou osu událostí, důkladné studie postav od Badgera po Zoe, průvodce vědou v seriálu, a sekce scénáře s doprovodnými poznámkami od autora. Souběžně s tím je zde nesčetně obrázků postav, lodí, zbraní, rekvizit a míst natáčení. Tohle je povinnou výbavou pro všechny fanoušky tohoto světa.

Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

První ilustrovaná kniha Buffy

31. července 2018 v 21:21 | Katka

Buffy the Vampire Slayer se dočká vydání své úplně první obrázkové knihy.
EW exluzivně oznámilo, že Quirk Books přináší přemožitelčina dobrodružství při zachraňování světa v ilustrované podobě. Tato obrázková kniha se chlubí ilustracemi Kim Smith a sleduje mladou Buffy a zbytek Scooby Gangu při vyšetřování strašidelných záhad Sunnydale v boji se všemi Big Bads, které jim do cesty staví Pekelná brána. Ale příliš se nebojte, podle distributora "je tahle milá, bláznivá a ne příliš děsivá kniha tou pravou pro příběhy na dobrou noc a je ideální pro rodiče představující nové generaci Buffy a fanoušky těšící se zažít ji úplně jiným způsobem". Prodej knihy bude zahájen 4. září 2018.
Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

Nové figurky k BtVS of firmy Funko

21. června 2018 v 0:21 | Katka

Nový fanouškovský plakát k Buffy od Barret Chapman

24. května 2018 v 15:28 | Katka

Pokud vás zaujal stejně jako mě, ale dovolují vám to finance, můžete si ho TADY koupit.

19 Druhů šperků, které potřebuje každý Buffy fanoušek

30. prosince 2017 v 0:25 | Katka
Pro přenesení na stránku musíte kliknout na tuto fotku!

Nová kniha Buffy the Vampire Slayer FAQ: Vše, co se zbývá dozvědět o sunnydalské přemožitelce upírů, démonech a dalších silách temnot

19. listopadu 2017 v 12:46 | Katka

(Časté dotazy). Buffy the Vampire Slayer definovala, že je možné pro na puberťáky-zaměřenou TV show vybudovat výjimečně silné pouto lásky a věrnosti s vášnivě oddanými fanoušky a uvést meteorickou psací a režísérskou kariéru tvůrce Josse Whedona. Tato kniha se vyčerpávající pohledem dívá na tento průkopnický seriál, dává tak jak Buffy expertům, tak nováčkům nový náhled do jeho stvoření a produkce, do hloubky analyzuje komplexní mytologii tohoto seriálu a tématické zaměření a taky hodně neuctivých vtípků na Rileyho účet (milujem tě, kámo). Čtenáři se dozví tajemství, které dokonce ani Rada pozorovatelů neví, znovu prožijí své oblíbené momenty z Buffy a jednou pro vždy se vyřeší: Angel nebo Spike?
Kniha vyšla: 1. října 2017 Zdroj

Nové příběhy Buffy pro čtenáře od 8 do 12 let

12. listopadu 2017 v 16:08 | Katka

Little, Brown Books pro Young Readers (Malé, hnědé knihy pro dětské čtenáře), ve spolupráci s 20th Century Consumer Products (Spotřebitelské produkty 20. století), oficiálně vydají novou sérii Buffy the Vampire Slayer pro malé čtenáře napsanou kleslířkou Carolyn Nowak, zjistilo exluzivně EW. První kniha New School Nightmare (Nové školní můry) bude zveřejněna v září 2018.

Nová kniha Joss Whedon Versus Korporace

10. listopadu 2017 v 23:34 | Katka

Scénárista, režisér, producent a autor komixových knih Joss Whedon je nejlépe znám pro své televizní seriály a filmy obsahující ničemné upíry, našvané bohy a dokonce blogery, kteří si přejí vládnout světu, Uvnitř těchto děl je běžné ale přesto často přehlížené téma - korporátní soupeř.
Tato kniha prozkoumává efekty této korporátní kultury na protagonisty Whedonových nejznámějších děl (včetně Buffy, Roseanne, Avengers, Agents of S.H.I.E.L.D. a Dollhouse) a odhaluje explicitní sociopolitické komentáře na korporátní kontrolu uvnitř skutečného světa
Kniha vyšla: 12. října 2017 Zdroj

Další oblečení z letošního roku pro fanoušky Buffy

31. října 2017 v 22:44 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí!

A rovnou přiznávám, že jsem poněkud zmatená, protože jsem si myslela, že přinejmenším u části kusů je výrobcem firma Ripplejunction, ale teď nějak nevím, jestli to nakonec jen jako ostatní neprodávají a nebo jestli pod ně naopak nepatří všechny tyto výrobky. Hádám, že vás to, ale asi moc trápit nebude : D. A další věc, co mi motá hlavu je, že minimálně dvě trička znám už několik let, ale stránky tvrdí, že jsou to nové vzory.

2017 Nové reprodukce k Buffy od Zavvi

31. srpna 2017 v 22:59 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí!

Více nového oblečení pro fanoušky Buffy od Hot Topic

17. srpna 2017 v 19:42 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí!

V srpnu vyjde nová karetní hra k Buffy

29. července 2017 v 23:43 | Katka

Dlouho očekávané vydání hry Buffy the Vampire Slayer od Upper Deck Legendary bylo stanoveno na srpen. Jak už bylo řečeno loni na Gen Conu, tato nová hra přenese svět z této televizní show do karetní hry světa Legendary. Teď budou Buffy a její přátelé bojovat s nepřáteli a "Big Bads" ve stylu karetní hry.

Nové nádobí pro fanoušky Buffy

9. července 2017 v 21:27 | Katka
3 obrázky


2015 Kniha Buffy the Vampire Slayer: Demons of the Hellmouth

15. června 2017 v 21:15 | Katka

Demons of the Hellmouth (Démoni Pekelné brány) je oficiální průvodce upíry a dalšími démony, kteří se shromáždili u sunnydaleské Pekelné brány v kultovním TV seriálu Josse Whedona, Buffy the Vampire Slayer. Tohoto ilustrovaného průvodce ze seriálového světa sepsal Rupert Giles, a obsahuje také ručně dopsané poznámky od Buffy a Willow. Tato unikátní kniha slibuje ďábelské dovádění napříč hlavními událostmi tohoto milovaného seriálu.
 
 

Reklama